rok

Jak należy obliczać podatek dochodowy? Na jakiego rodzaju kwestie sprawy zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami się wydaje, że sprawy prawne i finansowe są zarezerwowanie dla kogoś innego, faktycznie nie dla nas. Dzieje się tak, gdyż ich nie rozumiemy, a na pewno nie w takim sensie, w jakim chcielibyśmy. To dotyczy wielu osób, z pewnością natomiast nie jest to przyjemne, jak nie wiemy, w jaki sposób wyjaśnić jakieś zagadnienie, które jest nam w określonym momencie niezbędne. Oczywiście duża ilość pojęć z takiego obszaru jest zbyt trudnych, jak odsetki za zwłokę, aby je ot tak pojąć, niemniej kilka z nich każdy z nas może przyswoić.
January 18, 2018

Dlaczego przychody spółki nie mówią o jej prawdziwej sytuacji finansowej?

budynek szkoły
Źródło: flickr.com
Każdy przedsiębiorca pragnie, żeby obroty w jego firmie były duże. Teoretycznie przedmiot biorąc nie przedstawiają one prawdziwej sytuacji materialnej spółki, gdyż nie uwzględniają kompletnych kosztów prowadzenia działalności.
January 18, 2018

Faktoring wewnątrz Polsce oraz na świecie - czyli, co powinniśmy wiedzieć na temat faktoringu

usługa faktoringu
Autor: Nguyen Hung Vu
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych artykułach pisaliśmy już kilka razy na temat faktoringu. Nie pisaliśmy jednak o jego rozwoju wewnątrz Polsce i na globie, dlatego dzisiejszego dnia to po naprawiamy biorąc ze łeb ów temacik.
January 17, 2018

Czas świetności dla niedużych, osiedlowych małych sklepów bardzo dawno już minął

pomoc
Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
W czasach, gdy na każdym kroku napotykamy duże markety i oferujące tanie towary dyskonty, rzadko kto decyduje się na kupno towarów w niedużych punktach. Jasne że, wielkie znaczenie odgrywa tutaj cena, ponieważ niewielkie sklepiki z reguły mają je dużo wyższe.
January 17, 2018

Wiele ludzi obecnie śni o tym, by rozpocząć swój biznes i być niezależnym finansowo oraz decyzyjnie

logo
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce jest mnóstwo |osób, które są szalenie kreatywne. Mają ochotę pracować na własną rękę i nie chcą mieć nad sobą przełożonego.
January 17, 2018

Kim bywa broker ubezpieczeniowy i co wchodzi w jego obowiązki?

broker ubezpieczeniowy
Autor: Tyler Hebert
Źródło: http://www.flickr.com
Kim konkretnie bywa "broker" oraz jaki posiada związek wraz z ubezpieczeniami? Jaki konkretnie posiada on zakres swoich obowiązków oraz w czym może naszym osobom w rzeczywistości dopomóc? Jaka jest różnica między agentem typu ubezpieczeniowego a brokerem posiadającym ten sam tytuł? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego całkiem nowego - świeżo co napisanego - artykułu!
January 17, 2018