Czy dobrze jest wysłać dzieci na wakacje do Pobierowa?

23 listopada 2022 admin 0 Comments

Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo było jak jedna spośród wielu położonych nad morzem wsi w Polsce – niewielka ilość atrakcji, słaba komunikacja, niewielka ilość obiektów noclegowych i praktycznie niestrzeżone plaże. Od tamtej chwili aż do dziś ta mała wieś przeszła prawdziwą metamorfozę. Pobierowo to jedna z pierwszych proponowanych miejscowości nad polskim Bałtykiem podczas planowania wakacji w obrębie naszego kraju.

Pobierowo - plaża

Autor: Piotr
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu dwudziestu lat przemieniło się tu niemalżewszystko. Spora ilość różnych obiektów gastronomicznych, mnóstwo miejsc noclegowych o standardzie na różnych poziomach, bardzo dobra dostępność komunikacyjna, częste sklepiki i stragany zwakacyjnymi pamiątkami czy w końcu całą masa atrakcji dla dzieci i dorosłych, czyli między innymi cymbergaj, stoły do gry w bilarda, rzutki, ogromna ilość automatów i symulatorów i wiele innych. A nocą Pobierowo ncymbergaj (www.magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34)sypia. Za sprawą paru klubów muzycznych, w których można wytańczyć się i posłuchać żywiołowej muzyki zarówno nowoczesnej, jak i tej, przy której tańczyli nasi rodzice i dziadkowie, impreza trwa tu do białego rana.

Rodzi się jedno pytanie: czy dzieci mogą spędzić udane i szczęśliwe wakacje w Pobierowie (szczegóły dotyczące tej propozycji na stronie W mojej opinii, jak najbardziej. Co roku przygotowywane są specjalistyczne obozy dla dzieci i młodzieży proponowane w kilku różnych wariantach.

Jeden z nich to tak zwany obóz przetrwania, na którym dzieci i młodzież codziennie dostawać będą mnogie niełatwe zadania do wykonania. Innym wariantem będzie obóz muzyczny, w trakcie którego dzieci będą próbować nauczyć się grać na różnorodnych instrumentach muzycznych, śpiewać mnóstwo piosenek a nawet tworzyć własne teksty. Następnym wariantem jest obóz sportowy, który rozbity jest na działy zależne od ilości ochotników wybierających daną dyscyplinę. Sekcja badmintona, sekcja siatkówki czy sekcja judo to ledwie trzy sugestie z wielu. Każdy rodzic może bez obaw wysłać swoje dziecko w wieku od szóstego do osiemnastego roku życia.

Wykwalifikowana kadra zbudowana z nauczycieli i opiekunów kolonijnych zadba nie tylko o dobrą zabawę podopiecznych, ale głównie o ich bezpieczeństwo.

Jeżeli nadal nie nie wpadłeś na to dokąd wysłać swoją pociechę na wczasy, zdecyduj się na wakacje w Pobierowie! Dobre przeżycia gwarantowane!