Co oferuje Ustka? Jakie atrakcje czekają na przyjezdnych? Gdzie warto jechać gdy nie ma pogody?

2 maja 2022 admin 0 Comments

Idealne wakacje to dla niektórych niekoniecznie wyjechanie na odludzie oraz napawanie się ciszą i przyrodą. Niektórzy wolą być tam, gdzie mają wszystko pod ręką oraz dostęp do całej masy rzeczy.

Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Nie mają trudności ze znalezieniem sklepu, czy dobrej knajpki na obiad. Dla takich osób, Ustka to bardzo dobre miejsce na wypoczynek.
W tej miejscowości znajduje się świetna infrastruktura dla turystów, z tego względu z łatwością znajdziemy kwatery, które będą doskonałe dla każdego. Kiedy zainteresuje nas Ustka domki do wynajęcia nie są problemem- zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie. Tak samo jak sporo innych rodzajów kwater dla turystów. Wybór jest naprawdę ogromny. To duży plus, ponieważ na wybrzeżu mamy sporo małych miejscowości, w jakich nie ma wielkiego wyboru, jeżeli chodzi o nocleg. W Ustce tymczasem nie będzie z tym najmniejszego problemu.
Nie możemy zawitać do Ustki i nie być na latarni morskiej. To punkt stały każdej z wycieczek.

Chcesz uzupełnić swoje zakładki o kolejną emocjonującą stronę? Jeżeli tak, to uczciwie zalecam ten link (http://coraltravel.pl/biura-podrozy/wielkopolskie/poznan/poznan-salon-firmowy-9) – kliknij a się nie rozczarujesz.

Może nie należy ona do najwyższych, natomiast jej ładny wygląd na pewno spodoba się wielu odwiedzającym. Interesującą rzeczą jest zabytek z czasów Hitlera, a mianowicie tak zwane trzecie molo, którego budowa nie została skończona. Zgodnie z planem miało ono mieć aż 1,5 km długości, jednak wybuch wojny pokrzyżował te plany. W okolicy jest bardzo dużo bunkrów z czasów wojny, co jest sporą ciekawostką dla fanów historii. Gdy mamy większą ilość czasu i odłożonych do wydania środków finansowych, to właśnie z Ustki możemy odbyć rejs na Bornholm.

lasy

Autor: DLH Poland
Źródło: www.dlh.pl

Na tej pięknej wyspie możemy skorzystać z bardzo gęsto rozsianych ścieżek rowerowych. To świetne miejsce dla miłośników dwóch kółek. W tym mieście każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dlatego, jeżeli interesuje nas Ustka domki warto zamówić jak najszybciej.