Bezpieczna lokata, na jaką warto się zdecydować

18 kwietnia 2019 admin 0 Comments

Na rynku pojawia się sporo nowych produktów finansowych, które de facto są wyjątkowo atrakcyjne dla konsumentów. Można je dostać w instytucjach bankowych po spełnieniu wszystkich spraw formalnych. Głównie chodzi o pożyczki, jednak to nie wszystko. Bardzo często tego typu produktami są również lokaty na nad wyraz korzystnym oprocentowaniu. Te, jakie opłaca się wybrać.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego względu każda osoba, która pomyśli o tym, by zmieniać bank i założyć kolejną lokatę musi zapoznać się z aktualnymi propozycjami i wytypować taką, która okaże się dla niej optymalna. Warto podejmowaną decyzję skonsultować z ekspertem w konkretnym banku, aby posiadać pewność, iż będzie ona rozsądna. Pośród ofert typu bezpieczna lokata, na jaką opłaca się zdecydować z pewnością w ostatnim czasie wyróżniła się happy idea bank, bo można po jej założeniu liczyć na bardzo wysokie oprocentowanie, jakie wynosi aż 4 procent na rok,

Suma lokaty może wynosić od tysiąca do 10 tysięcy złotych. Propozycja taka przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Idea Bank. Co istotne, będzie to bardzo dogodna opcja, bo lokatę Happy można zakładać online.

Zawarte tu wiadomości zainspirowały Cię tak mocno, że masz zamiar dowiedzieć się więcej? Zapraszamy więc do następnej strony. Tam czeka istotne opracowanie (https://stern-przysiegly-holenderski.pl/).

Czas posiadania lokaty Happy jest niedługi i wynosi trzy miesiące. Konsument, aby założyć tę lokatę nie musi mieć w ogóle konta bankowego i skorzystać z dodatkowych produktów bankowych w Idea Banku. Aczkolwiek można założyć jedynie jedną taką lokatę.

Jeśli zaciekawił Cię opisywany artykuł, to obowiązkowo sprawdź także ten odnośnik – ta oferta także okaże się dla Ciebie godna uwagi.

Lokatę Happy traktuje się jako bezpieczną, bo zakłada się na nią zamaskowane hasło dostępu, a wszystkie transakcje bądź to online, czy przy pomocy telefonu komórkowego są szyfrowane.

oszczędności
Informacje przesyła się wraz z podpisem elektronicznym. Lokata taka posiada poparcie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Sama kapitalizacja odsetek na takiej lokacie powiększa sumę kapitałową o kwotę należnych odsetek na koniec okresu umownego. Odejście od umowy przed ukończeniem tego okresu poskutkuje zwróceniem ulokowanych pieniędzy, przy jednoczesnej utracie odsetek nagromadzonych w trakcie przechowywania sumy lokaty. Lokata taka jest jedną z korzystniejszych pośród nowych produktów bankowych i faktycznie warto z niej skorzystać. Najlepiej prezentuje się na tle innych lokat terminowych, czyli konsumenci, którzy się na nią decydują z pewnością tego nie będą żałować. Z tego względu lokatę Happy w Idea Banku poleca coraz więcej specjalistów od spraw bankowych.