KGDM Sp. z o.o. – doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi

4 sierpnia 2022 admin 0 Comments

Potrzebny Ci doświadczony rzeczoznawca? Sprawdź ofertę Krajowej Grupy Doradztwa Majątkowego z Warszawy. Reprezentują ją specjaliści rynku nieruchomości, posiadający wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, ich wycenie oraz poradach w tym zakresie.

Portal to serwis dedykowany zarówno dla profesjonalistów poszukujących informacji o dominujących trendach w branży, jak i dla osób szukających porad rzeczoznawców majątkowych.

Często

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

poszukujemy porad doradców w dziedzinie prawa związanego ze zbyciem, nabyciem bądź innego typu obrotem nieruchomościami. Odwiedzając stronę KGDM możemy bez problemu znaleźć licznych profesjonalnych specjalistów z tych dziedzin.wejdź dalej wkręty nierdzewne wkręty nierdzewne
Nieruchomości są obecnie branżą dynamicznie się rozwijającą, dlatego warto postawić na porady ekspertów, stale analizujących rynek i aktualne trendy.

Podstawowe usługi oferowane przez Krajową Grupę Doradztwa Majątkowego to:
– wyceny > wycenianiem nieruchomości w budowie, zarówno dla instytucji, jak i podmiotów indywidualnych,
– wycena nieruchomości, dedykowanych na zabezpieczenie spłaty kredytu lub do celów ubezpieczeniowych,
– wycena wartości przedsiębiorstwa,
– określenie wartości udziałów w firmie,
– wycena majątku firmy w celu – przygotowania raportu finansowego,
– wyliczenie wartości godziwej.

Przygotowywane przez specjalistów firmy analizy, opisujące najistotniejsze kwestie związane z nieruchomościami cenione są przez wielu znawców rynku, jak również przez przedsiębiorców i inwestorów.