Z jakich powodów kolejne części hitowych gier będą się cieszyć tak ogromnym zainteresowaniem grających

24 czerwca 2022 admin 0 Comments

Od kiedy powstały pierwsze komputery ludzie zaczęli je wykorzystywać do rozrywki i zabawy. Pierwsze z gier były bardzo proste, ale też możliwości wydajnościowe i graficzne jakieś oszałamiające nie były. Dopiero dynamiczny rozwój technologiczny w ostatnim czasie spowodował, że możliwości sprzętu pod tym kątem znacznie się poprawiły.

gra na konsoli

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne gry zachwycają nie tylko doskonałą fabułą, ale także rewelacyjną grafiką, a cała zasługa tego tkwi w wydajnych kartach graficznych. Producenci gier dopasowują ich parametry do aktualnych możliwości sprzętu.

Każda nowa odsłona to nowe możliwości graficzne, nierealne do osiągnięcia we wcześniejszych wersjach. Specjalnie wspomniane tu zostało o nowym wznowieniu, ponieważ duża część obecnie sprzedawanych gier to po prostu kontynuacje kultowych produkcji, których pierwsze odsłony miały miejsce nawet przed kilkunastu laty. Od tamtego czasu graficzne możliwości sprzętu komputerowego zwiększyły się ogromnie, dlatego też bardzo duże poprawie uległa również oprawa graficzna, lecz i grywalność sporo została w najnowszych wersjach ulepszona.

Jedną z tego typu kultowych produkcji, po raz kolejny wznawianych i kolejny raz zdobywającą bardzo dużą popularność graczy z całego świata jest call of duty: black ops iii. To następna część bardzo popularnej i lubianej przez graczy strzelanki, osadzona w dość odległej przyszłości. Sama akcja będzie się rozgrywać w roku 2065, kilkadziesiąt lat później po wydarzeniach z części poprzednich.

Ciekawią Cię nowe zagadnienia? Więc bądź na czasie (https://www.eccotravel.eu/p/wycieczki-objazdowe)! Wobec tego warto przejrzeć kolejny tekst na interesujący nas temat, aby dojść do bardziej szczegółowych informacji.

Oczywiście są wtedy kolejne zagrożenia i niebezpieczeństwa, z jakimi musi sobie dać radę właśnie nasz bohater.

Gra jest szybka i dynamiczna, a zaawansowane możliwości trybu multiplayer sprawiają, że stanowić może świetną rozrywkę ze znajomymi. Podobnie kolejną, tym razem trzecią, jest tytuł risen 3: władcy tytanów. Gra jest kontynuacją przygód z ubiegłych części, czyli wszystko dziać się będzie w świecie pustoszonym przez Wojny Tytanów. Tu również po wcieleniu się w postać głównego bohatera ma się kilka głównych misji do wykonania, na co bez problemów można przeznaczyć kilkadziesiąt godzin gry.