Karma Brit Care idealnym wyborem dla Twojego pupila

17 maja 2022 admin 0 Comments

Wielu osobom może się wydawać, iż posiadanie psa to drobnostka, tak samo jak żywienie go. Jednakże to rzecz jasna pożywienie wpływa na to, w jaki sposób zachowuje się zwierzak, jak się czuje i jaką ma werwę do życia. Wybierając karmę Brit Care posiadamy pewność, iż będzie zdrowy i uradowany nieustająco.

psy

Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Brit Care w swojej sprzedaży posiada multum wariantów pokarmów dla czworonogów. Przykładowo hipoalergiczna karma (zobacz: karma dla szczeniaka) dla szczeniąt każdych ras (4 tygodnie – 12 miesięcy). Zdatna też dla ciężarnych i karmiących suczek. Prawidłowo zbilansowana, w znacznym stopniu przyswajalna, najwyższej jakości karma pokrywająca osobliwe zapotrzebowanie psiątek. Karma Brit Care nie drażni kanału żołądkowo-jelitowego. W całości odżywcza kompozycja przyczynia się do słusznego rozkwitu kości, stawów i zębów. Ma w swoim składzie zestawienie zbilansowanych aminokwasów, dlatego pozwala na wykorzystanie strawionych protein w rozwoju tkanek. Kolejny produkt, którym jest karma Brit Care – karmy dla psów i kotów – dla starszych pupili dostrojona jest dla nich przyzwoicie pod względem kalorycznym. Często pojawiające się kłopoty żołądkowe u seniorów nie będą też problemem. Rekomendowana jest dla czworonogów w wieku od ponad 7 lat. Zestaw obowiązkowych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz miedzi w postaci chelatowej strzeże system naczyniowy przed szkodami wywoływanymi przez cholesterol. Perfekcyjne proporcje protein i tłuszczy chronią przed otyłością a także zapewniają optymalny poziom wyeksploatowania energii.

Zespolenie witaminy E i chlorku choliny daje dobre działanie układu nerwowego i broni komórki przed bakteriami. MOS (Oligosacharydy manozowe) dbają o prawidłową kondycję jelit, minimalizują chorobotwórczą mikroflorę. W ofercie odszukamy multum przeróżnych typów pokarmów, jednakowoż karma brit care dla każdego rodzaju psa jest znamienitym wyjściem, albowiem będzie dbała o niego od wewnątrz.

Pies

Autor: Christopher „Rice”
Źródło: http://www.flickr.com

Karmy Brit produkowane są z naturalnych składników, przez co zwierzęta nie są narażone na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój zwierzak pozyska wszelakie niezbędne szczegóły do prawidłowego prosperowania organizmu i uchowa cudowną wytrzymałość. Dobrotliwy wpływ karmy Brit odnotujemy po lśniącej sierści, zębach bez kożuszka, a przede wszystkim po radosnym nastroju czworonożnego przyjaciela.