Świetny sposób na genialną przygodę

17 czerwca 2022 admin 0 Comments

Jeżeli myślisz, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na sto procent oczaruje niejedną osobę. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku zostało stworzone miejsce z pomieszczeniami, z których należy uciec, czas na ucieczkę wynosi sześćdziesiąt minut. Można wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów i pokoju, w którym będzie trzeba odszukać skarb, który zrabowali korsarze.

Do wybranego pokoju wchodzi od dwóch do pięciu osób drzwi zostają zamknięte i rozpoczyna się zabawa. Dostajemy wskazówki, poszukujemy rozwiązań i musimy znaleźć wszystko, żeby zdążyć przed czasem. Emocji jest, co niemiara. Musimy tylko chcieć rozwiązać zagadkę. To świetna rozrywka dla ludzi, którzy poszukują czegoś innego. Zamiast ponownie snuć się po plaży, albo siedzieć w ogródku piwnym rzeczywiście warto poczuć się jak gwiazda filmu.

Całkiem inny wymiar rozrywki

escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy chcieliśmy znaleźć się wewnątrz jakiejś filmowej zagadki i wskazać głównemu aktorowi, co ma zrobić, bo przecież przed TV wszystko to zdaje się takie łatwe. Obecnie mamy możliwość stać się częścią akcji. Mianowicie można pójść do escape room Gdańsk – .

Ciekawe dane na ten temat odwiedź (https://e-hunter.pl/kaganiec-dla-psa) pod tym linkiem. Jest tam wiele ciekawych danych, które będą niesamowicie wciągające.

To sposób na spędzenie czasu na grze, w której trzeba brać czynny udział. By się wydostać z pokoju należy przeanalizować wiele wskazówek poukrywanych w pokoju, na pozór banalna sprawa, jednak okazuje się, że 60 minut to za mało. I nagle okazuje się, że filmowy bohater wcale nie ma tak łatwo. Czasem nawet wszystkie wskazówki trudno połączyć, ale zabawa i tak jest przednia.

Zawsze to inny sposób na spędzenie czasu, a w dodatku są aż 3 spośród których możemy wybrać (opisy pokoi: ) i niebawem będzie również czwarty. Dlatego kiedy raz wybierzemy się w to miejsce, to będziemy mogli wrócić sprawdzić się w innych zagadkach. Warto opowiedzieć o tym znajomym, by i oni mogli tam pójść, kto wie może okaże się, że jest pośród nas jakiś następca Holmesa, bo na pewno będzie dużo śmiechu i wiary w to, że w jakiś sposób się uda wyjść z tego pokoju bez szwanku. Jasne jest, że wszystko jest całkowicie bezpieczne, chodzi tu raczej o to by ruszyć głową, ale nie zalegając w fotelu, a po prostu ruszając się i poszukując wskazówek, które prowadzą do wyjścia.