Rozrywka dla łakomych na intensywne przeżycia

4 lutego 2022 admin 0 Comments

Zabawy logiczne, zagadki, puzzle, od zawsze intrygowały człowieka. W momencie, gdy szare komórki są przymuszone do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, że jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.
Toteż, kiedy umysł ma funkcjonować pod presją, gdy człowiek wie, iż aby nie ponieść porażki potrzebuje się pospieszyć – wtedy odczuwa, że może nawet zginąć.

escape room warszawa

Autor: Materiały prasowe
piosenki

Autor: Tae Sandoval Murgan
szkoły

Autor: AKADEMIA WILANOWSKA
Źródło: AKADEMIA WILANOWSKA
Takie odczucie, choć nie jest dla ludzi o słabych nerwach, od dawien dawna było uznawane za niesamowite wydarzenie. Takowe odczucie zagwarantuje wam firma Escape Room Warszawa – HouseEscape. Escape roomy są umiarkowanie świeżą formą zabawy w grupie. Cała zabawa polega na tym, iż w umówionym czasie grupka znajomych musi się wydostać z zamkniętego pokoju. Jeśli im się nie powiedzie – przegrywają. Mamy 3 pomieszczenia o wybranym temacie. Pierwszy urządzony jest w stylu zamkowej sali do torturowania. Ludzie będą się czuć w niej nieswojo, ze względu na zastosowanie sztucznej krwi. Co więcej pokój jest klimatyzowany, toteż wewnątrz odczuwalna jest temperatura ok. piętnastu stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej przymusza ludzi do pośpiechu. W pokoju o całkowitej wielkości dwudziestu pięciu metrów kwadratowych postawiliśmy wykonane z drewna dyby, klatki z kolcami, łoże tortur, przykute do ściany kajdany z żelaza i wiele drobniejszych narzędzi do tortur. Ludzie będą mieli za zadanie odkryć w czasie trwania zadania straszną tajemnicę pokoju oraz stawić czoła obrzydliwym zadaniom, aby odnaleźć klucz do drzwi. Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do poznania historii pogrzebanej razem z kapitanem pirackiego statku. Jak mawia powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”.

Nasz tekst wydał Ci się intrygujący? Masz chęć na kolejne posty? Zatem nie zwlekaj i naciśnij (www.pokazy.net/fireshow-wroclaw) w ten link.

We wnętrzu poczujecie się jakbyście „poszli” na samo dno oceanu wraz z kapitanem.

Jak mogło dojść do takowej sytuacji? Czy stoi za tą sprawą sprytny pierwszy oficer, czy może calutka załoga? A może to kapitan oszalał i pogrzebał przy okazji swoich kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w czasie 45 minut, w innym wypadku zostaniecie wraz z kapitanem na wieczność w głębinach oceanu Spokojnego.
Nie czekajcie aż ktoś odbierze wam szansę wejścia do jednego z tych pomieszczeń, by poznać zagadkę, która skrywa przed światem. Escape Room to idealna zabawa dla paru osób, pełna doznań.