Rozrywka dla łakomych na intensywne przeżycia

30 sierpnia 2020 admin 0 Comments

Zabawy logiczne, zagadki, puzzle, od zawsze intrygowały człowieka. W momencie, gdy szare komórki są przymuszone do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, że jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.
Toteż, kiedy umysł ma funkcjonować pod presją, gdy człowiek wie, iż aby nie ponieść porażki potrzebuje się pospieszyć – wtedy odczuwa, że może nawet zginąć.

escape room warszawa

Autor: Materiały prasowe
piosenki

Autor: Tae Sandoval Murgan
szkoły

Autor: AKADEMIA WILANOWSKA
Źródło: AKADEMIA WILANOWSKA
Takie odczucie, choć nie jest dla ludzi o słabych nerwach, od dawien dawna było uznawane za niesamowite wydarzenie. Takowe odczucie zagwarantuje wam firma Escape Room Warszawa – HouseEscape.

Interesujący tekst? Bardzo nam przyjemnie. Od razu gorąco zapraszamy na (https://rosanto.pl/kolczyki) naszą nową witrynę, na której przeczytasz sporo dodatkowych opisów.

Escape roomy są umiarkowanie świeżą formą zabawy w grupie. Cała zabawa polega na tym, iż w umówionym czasie grupka znajomych musi się wydostać z zamkniętego pokoju. Jeśli im się nie powiedzie – przegrywają. Mamy 3 pomieszczenia o wybranym temacie. Pierwszy urządzony jest w stylu zamkowej sali do torturowania. Ludzie będą się czuć w niej nieswojo, ze względu na zastosowanie sztucznej krwi. Co więcej pokój jest klimatyzowany, toteż wewnątrz odczuwalna jest temperatura ok.

Nie zwlekaj! Jeżeli zainteresowały Cię przytoczone treści, to zapewne bieżąca wiadomość (zaklady.ebetx.pl/) na ten temat też Cię przyciągnie. Przeczytaj tekst na ten temat.

piętnastu stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej przymusza ludzi do pośpiechu. W pokoju o całkowitej wielkości dwudziestu pięciu metrów kwadratowych postawiliśmy wykonane z drewna dyby, klatki z kolcami, łoże tortur, przykute do ściany kajdany z żelaza i wiele drobniejszych narzędzi do tortur. Ludzie będą mieli za zadanie odkryć w czasie trwania zadania straszną tajemnicę pokoju oraz stawić czoła obrzydliwym zadaniom, aby odnaleźć klucz do drzwi. Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do poznania historii pogrzebanej razem z kapitanem pirackiego statku. Jak mawia powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jakbyście „poszli” na samo dno oceanu wraz z kapitanem.

Jak mogło dojść do takowej sytuacji? Czy stoi za tą sprawą sprytny pierwszy oficer, czy może calutka załoga? A może to kapitan oszalał i pogrzebał przy okazji swoich kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w czasie 45 minut, w innym wypadku zostaniecie wraz z kapitanem na wieczność w głębinach oceanu Spokojnego.
Nie czekajcie aż ktoś odbierze wam szansę wejścia do jednego z tych pomieszczeń, by poznać zagadkę, która skrywa przed światem. Escape Room to idealna zabawa dla paru osób, pełna doznań.