Ten, kto w dzisiejszych czasach prowadzi działalność, powinien posiadać wizytówkę

12 lutego 2020 admin 0 Comments

Nie jest kluczowe czy jesteśmy architektem, czy radcą prawnym. Jeśli świadczymy usługi, to powinniśmy mieć wizytówki, żeby mieć możliwość je wręczać osobom, które się z nami spotykają, ale również potencjalnym klientom.

wizytówki radca prawny

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

firma - odbicie

Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prawnik (zobacz kliknij w link) i radca prawny musi posiadać wizytówkę, by w dowolnej chwili mieć możliwość ją wręczyć nowo spotkanej osobie. Może okazać się, że będzie to przyszły klient lub osoba ta wręczy naszą wizytówkę komuś z bliskich. Ważne jest, żeby wizytówka prawnika lub radcy wskazywała od razu na to, z której branży się wywodzimy. Musimy posiadać więc na wizytówce wagę, która w naszej cywilizacji symbolizuje sprawiedliwość albo Temidę, która w mitologii greckiej reprezentuje praworządność i porządek. Jeżeli mamy w planach, by mieć profesjonalną wizytówkę, to powinniśmy zlecić to profesjonalistom. Są jednakże jakieś wytyczne, które dadzą nam szansę, aby wejść do kanonu. Muszą być one w niejaskrawych barwach, które będą symbolizować pewność. Modne są również wizytówki biało-czarne albo w stalowym kolorze. Nadadzą one wizytówce poważnego stylu. Przecież takiego rodzaju zawód musi opierać się na pewności klienta, że jesteśmy szanowani i można nam zaufać. Mamy możliwość wybrać trochę agresywną czcionkę, która udowodni, że radca jest najlepszym specjalistą.

Możemy wybrać wizytówkę dwustronną, gdzie z jednej strony będzie tylko logo firmy, a z drugiej wszystkie wymagane informacje. Jeżeli obracamy się w tej dziedzinie oraz zainteresowały nas wizytówki radca prawny powinien zlecić zrobienie projektu i wydruk.