Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również szereg przedsięwzięć

14 listopada 2022 admin 0 Comments

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego krajowego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka owym letnim przedstawieniem chce podziękować wszelkim ochotnikom i osobom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.

Przystanek Woodstock to nie jedynie koncerty, lecz także seria działań towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także dużo innych. Osoby, które przyjeżdżają na festiwal, poważają sobie niepowtarzalny nastrój imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt kapel z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja aranżuje przesłuchanie chętnych grup, jakie pragną przedstawić się przed dużą publiką.

Ochrona tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę wolontariuszy, profesjonalną ochronę, także policję, jaka zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza masowa w Kraju. Masa rozmaitych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, razem się bawi- przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie. Co roku Policja zatwierdza, że przy tak olbrzymiej widowni dziwem jest tak nieznaczna ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, jednak trwałe. Nawet względnie niedroga torba może być odpowiednia pod zastrzeżeniem, że będzie stworzona z dobrych tworzyw. Małe walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, który wolno zabrać ze sobą wszędzie.

Zaciekawiły Cię informacje oświetlenie estradowe podane w naszym artykule? Szalenie przyjemnie więc będzie nam podzielić się z Tobą nowymi tekstami. Czekamy na opinię!

Średnie i duże walizki to wyjście stosowne na dłuższe podróże. Warto, by w środku ukrywały się poboczne kieszonki zapinane na suwak, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Niezwykle praktyczną możliwością jest możliwość przemiany drobnej torby na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Współczesne walizki są coraz to lżejsze i bardziej odporne na defekty dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie materiałów. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Rozmaitość cenowa osiągalnych na rynku toreb jest niezwykle spora.