Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również szereg przedsięwzięć

5 grudnia 2018 admin 0 Comments

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego krajowego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka owym letnim przedstawieniem chce podziękować wszelkim ochotnikom i osobom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.

Przystanek Woodstock to nie jedynie koncerty, lecz także seria działań towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także dużo innych. Osoby, które przyjeżdżają na festiwal, poważają sobie niepowtarzalny nastrój imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt kapel z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja aranżuje przesłuchanie chętnych grup, jakie pragną przedstawić się przed dużą publiką.

Ochrona tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę wolontariuszy, profesjonalną ochronę, także policję, jaka zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza masowa w Kraju. Masa rozmaitych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, razem się bawi- przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie. Co roku Policja zatwierdza, że przy tak olbrzymiej widowni dziwem jest tak nieznaczna ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, jednak trwałe. Nawet względnie niedroga torba może być odpowiednia pod zastrzeżeniem, że będzie stworzona z dobrych tworzyw. Małe walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, który wolno zabrać ze sobą wszędzie. Średnie i duże walizki to wyjście stosowne na dłuższe podróże. Warto, by w środku ukrywały się poboczne kieszonki zapinane na suwak, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Niezwykle praktyczną możliwością jest możliwość przemiany drobnej torby na plecak – https://www.plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-na-kolkach/18 – za pomocą zewnętrznych szelek. Współczesne walizki są coraz to lżejsze i bardziej odporne na defekty dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie materiałów. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Rozmaitość cenowa osiągalnych na rynku toreb jest niezwykle spora.