Wiele ludzi obecnie śni o tym, by rozpocząć swój biznes i być niezależnym finansowo oraz decyzyjnie

4 sierpnia 2022 admin 0 Comments

W Polsce żyje wiele |osób, które są szalenie kreatywne. Mają ochotę pracować na własny rachunek i nie mają ochoty mieć za plecami przełożonego.

podświetlany billobard reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dokument

Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Wówczas będą mogły od a do z wykazać się swymi przymiotami w zarządzaniu.

logo

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Jest spora grupa osób, które chętnie założyłyby własny biznes, ale boją się porażki oraz bankructwa. Obawy te są w pełni normalne, gdyż według statystyk duża ilość firm plajtuje w przeciągu pierwszego roku. Metodą na to, by ominąć ten problem może być franczyza. W takim przypadku nie dotyka nas jeden z podstawowych kłopotów, które mają nowe przedsiębiorstwa – nie jesteśmy zmuszeni zapracować na markę ani przekonać do siebie kontrahentów. Działamy pod dobrze znaną wszystkim spółką, która użycza nam swoje logo. To spora ulga, ponieważ nie musimy inwestować fortuny (której pewnie i tak nie mamy) w promocję. Oferty franczyzy z reguły są bardzo uczciwe. W zamian za to, że gigantyczny koncern daje nam swe logo, my jesteśmy zobligowani płacić w każdym miesiącu abonament.

Zainteresowały Cię informacje skanowanie faktur podane w naszym artykule? Bardzo przyjemnie więc będzie nam podzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Czekamy na opinię!

Ma to swe plusy dla wszystkich stron. My nie musimy bać się, że zbankrutujemy, ponieważ prowadzimy interes pod znaną marką, a prezes koncernu posiada regularne wpływy z „dzierżawców” loga. W taki sposób mamy możliwość założyć i prowadzić sklep spożywczy, bistro czy stację benzynową.

Jesteśmy wówczas swoimi szefami i podejmujemy wszelkie możliwe decyzje. Mamy możliwość wykazać się kreatywnością i umiejętnościami prowadzenia przedsiębiorstwa. Możemy po jakimś czasie zatrudnić podwładnych i sami wtedy będziemy szefami.