Nieodzowny gadżet dla wszystkich wielbicieli zdjęć i amatorskich filmów

10 listopada 2022 admin 0 Comments

Każdy, kto chociaż jednokrotnie próbował zrobić sobie selfie, ma świadomość, jak zadziwiająco krótka okazała się ludzka ręka. Producenci sprzętu fotograficznego jednakże już wiedzą jak pomóc wszystkim pasjonatom tego typu zdjęć.

Uchwyt teleskopowy GoPro to znakomita pomoc dla tych, którzy robią dużo zdjęć. Przyda się również tym, którzy nagrywają wideo i chcą ustabilizować widok. Dopasują się do niego wszystkie urządzenia GoPro, a do zamocowania kamery nie są potrzebne dodatkowe sprzęty. Uchwyt PowerBee GEP110 jest ponadto niebywale lekki,

zdjęcie selfie

Autor: Brian Eager
Źródło: http://www.flickr.com

prosty w składaniu i przenoszeniu. Może rozkładać się na wysokość od parunastu cm aż do metra. Produkowany w wielu modelach, różniących się kosztem i właściwościami. Uchwyt teleskopowy GoPro to cena od stu złotych do ponad dwustu zł, wart jest jednakże takiej inwestycji.

Uprości robienie zdjęć albo nagranie filmów i sprawi, że uwiecznimy piękne ujęcia. Widok będzie stabilny, bo unikniemy nieestetycznego efektu „trzęsącej się dłoni” (tutaj link). PowerBee GEP110 przyda się zatem nie jedynie osobom prowadzącym bloga czy profesjonalnym filmowcom, ale także kompletnym początkującym. Za pomocą uchwytu wykonamy niebanalne fotografie, które będą wyjątkową pamiątką z wczasów. Długość ręki nie będzie już stanowiła ograniczenia.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, zobacz ten link – to naprawdę świetne opracowanie tego tematu. Obowiązkowo to zobacz!

Uchwycimy widoki za naszymi plecami, a zdjęcia będziemy mogli wykonać pod różnymi kątami. Najwyższą klasę akcesoriów marki GoPro potwierdzają internauci, którzy w swoich postach piszą o jego użyteczności i solidności. Kolejnym wyróżnikiem jest lekkość i prostota montażu – uchwyt bez problemu wpakujemydo torby i weźmiemy ze sobą na wycieczkę. Już na miejscu bez trudu go rozłożymy i wykorzystamy do zrobienia pięknych zdjęć.

Uchwyt teleskopowy GoPro to cenna pomoc zarówno dla osób, które robieniem zdjęć zajmują się na co dzień, jak i dla kompletnych amatorów. Uprości robienie fotografii pod wieloma różnorodnymi kątami i zyskanie nowej perspektywy. Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie jest wręcz przeznaczony do transportu i bez trudu zmieścimy go w nawet całkiem wypełnionym plecaku. Nie może go zabraknąć wśród akcesoriów żadnego amatora sztuki fotografii!