Jak zainteresowanie piłką nożną ma przełożenie na komputerowe gry, skąd powstał fenomen gier z piłkarskiej serii Fifa.

1 września 2020 admin 0 Comments

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, nic więc dziwnego, że powstało wiele gier opartych na rywalizowaniu dwóch piłkarskich zespołów.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak chyba nic nie dorówna ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, jaka już od ponad dekady cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kolejnych pokoleń graczy.

Przydałaby Ci się wiarygodna informacja z www (https://flowshop.org/collections/olej-cbd)? Dobrze się składa, gdyż stworzyliśmy dla Ciebie dawkę świeżych artykułów. Trzeba kliknąć w link.

Każda z nowych odsłon to jeszcze lepsza grafika, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, lecz również polepszona mechanika grania. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, więcej dokładnie to można zobaczyć w kolejnych odsłonach tego komputerowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią pojawiać się zaczęły kolejne tytuły, związane z piłką nożną. Przykładowo fifa street 2 przenosi graczy na boiska na ulicach miast całego świata.

dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com
Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile typowe gry z seriiFify to typowe zręcznościówki, w których strzelić trzeba przeciwnikom jak najwięcej goli, to fifa manager stała się jedną z najlepszych strategii sportowych, jakie wydano do tej pory. W grze tej gracz będzie się wcielał nie w piłkarzy, a w managera, jaki musi swoim zespołem pokierować. Gra jest bardzo rozbudowana i daje ogrom kombinacji, trzeba tak naprawdę zarządzać każdym aspektem prowadzenia takiej drużyny. Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, 35 tysięcy piłkarzy i mnóstwo statystyk, na jakich opierać się można w czasie swoich decyzji.

Wielbicielom tego typu formy rozrywki fifa manager 12 zagwarantuje długie godziny grania, lecz również wiele satysfakcji, jak się osiągnie zaplanowane cele.