Koncerty mają niezwykłą magię

3 stycznia 2022 admin 0 Comments

Chadzanie – jeżdżenie, na różnego rodzaju wydarzenia muzyczne to niewątpliwie przyjemna rozrywka. Choćby koncert legendarnego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi fanami danego muzyka bandu, to i tak będziemy niesamowicie zadowoleni. Zakładając, że potrafimy się dobrze bawić.

gra na fortepianie

Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
Miło, iż w naszym kraju ciągle są dobre wydarzenia koncertowe, niegdyś byliśmy niemal muzyczną pustynią, ale aktualnie w sumie wszyscy popularni muzycy wiedzą, że dla fanów znad Wisły warto grać, bo nie będzie większego problemu ze sprzedawaniem wejściówek.

Idealnym przykładem jest chociażby niedawny koncert Leonarda Cohena w łódzkiej Arenie: hala była pełna, a więc gwiazdor zarobił dużo kasy. Dzisiaj to koncerty na dvd/blu-ray dają muzykom największy zysk, sprzedaż płyt jest na niskim poziomie niemal na całym świecie.

Pamiętajmy, że nawet jeżeli mamy wielką ochotę na koncert, lecz z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie bawić się na żywo, tak czy siak mamy ciekawe metody na spędzenie czasu. Przykładowo można kupić soul i r&b na dvd, dzięki którym bez wychodzenia z wygodnego domu będziemy mogli poczuć niezwykłą atmosferę. Tak naprawdę pod kilkoma względami typowo domowy koncert jest lepszy, niż koncert na żywo. W szczególności chodzi o akustykę.

Interesuje Cię istotna propozycja (https://pkrajewski.pl/przemysl/) zakupu takiego rodzaju towaru? Zapraszamy więc do kliknięcia w poniższy link. W nim wyszukasz ich dużo więcej.

Trudno nie zauważyć, iż w większości przypadków akustyka nie jest perfekcyjna, bądź co bądź jeździmy na koncerty przede wszystkim dla niezwykłej atmosfery, ujrzenia ulubionego muzyka na żywo. Zapuszczenie koncertu na DVD sprawia, że tak naprawdę wreszcie usłyszymy muzykę, bez choćby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi. Nierzadko koncertowe wędrówki ludów i rozmowy bardzo irytują.

Zatem: choć fajnie jest co jakiś czas pójść sobie na dobry koncert, to jednak trudno nie doceniać składanki koncerty na dvd/blu-ray odsłuchanej w swoim gniazdku (przeżyj emocje po raz kolejny: blu-ray składanki koncertów). A w przypadku braku kasy na płytę należy polecić porozglądanie się za dobrym koncertem na Youtube. Tak naprawdę to nie rozchodzi się tylko o aspekt typowo finansowy: w zasadzie to jest tak, że na Youtube jest niemal wszystko co dobre, zatem jeśli kogoś interesowały archiwalne nagrania w wykonaniu chociażby Cher, natrafi na dziesiątki tytułów.