Tag: program

15 lutego 2023 admin 0 Comments

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

7 lutego 2023 admin 0 Comments

Faktycznie skuteczne przyciągnięcie do siebie wielu dodatkowych klientów i stworzenie dobrze rozpoznawalnej marki jest właściwie najważniejszą sprawą dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie nawet od tego, jaką właściwie firmę ktoś prowadzi. Dlatego też właśnie na samym początku musimy zainteresować się trochę bliżej wszystkim, co oferuje nam cała nowoczesna branża reklamowa.

27 sierpnia 2022 admin 0 Comments

To małe narzędzie, na którym możemy wybrać dowolny język ułatwi nam obejrzeć świat według osobliwych zainteresowań.
Z pewnością audioprzewodnik, to coraz bardziej cenione urządzenie, które ułatwia nam zwiedzanie atrakcji turystycznych zarówno w sferach zamkniętych a także otwartych.

17 kwietnia 2022 k.s. 0 Comments

Coroczne rozliczanie się z Urzędem Skarbowym nie jednej osobie robi sporo problemów. Wszyscy w szczególności skarżą się na fakt, że jest to przedsięwzięcie bardzo czasochłonne. Wychodząc naprzeciw tym dylematom mamy do zaproponowania możliwość rozliczenia się z Urzędem Skarbowym przez Internet. E-PIT to cudowny sposób na zaoszczędzenie czasu i uproszczenie sobie przesyłania oświadczenia.

7 kwietnia 2022 admin 0 Comments

Niewielkie przedsiębiorstwa także mają możliwość prezentować zewnętrzne usługi księgowe. Księgowość to dosyć trudna dziedzina, w której jeszcze co jakiś czas coś się pojawia. Dlatego właśnie tak ważne jest to, by namyślić się, czy zewnętrzne usługi księgowe nie będą dla nas idealnym rozwiązaniem, bez względu na to, jakich rozmiarów jest nasza firma.

3 lutego 2022 admin 0 Comments

W każdym miejscu na świecie panuje określona tradycja dotycząca poszczególnych świąt, jakich znaczenie dla obywateli jest niezmiernie duże. Z tego względu ich obchody wielokrotnie są ogromnie uroczyste i zależnie od regionu opatrzone fascynującymi atrakcjami. Tak naprawdę identycznie jest w przypadku niekiedy najbardziej normalnych zdarzeń w miastach, jak otworzenie kolejnej galerii handlowej czy też miasteczka bożonarodzeniowego na rynku.

25 września 2021 admin 0 Comments

Ogonki w urzędach podatkowych pod koniec kwietnia potrafią napawać lękiem. Jest sposób, by je ominąć. Swe zeznanie podatkowe można oddać przez internet. Podpowiadamy, jak to zrobić.
Resort Finansów oficjalnie ośmiela do rozliczania się drogą elektroniczną.

3 sierpnia 2021 admin 0 Comments

Pierwszy kwartał każdego roku to okres, kiedy każdy obywatel Polski, który miał przychody w zeszłym roku, ma obowiązek wykonać rozliczenie podatku. W rozróżnieniu od tego, jaką formę działalności uskutecznialiśmy, odmienny rodzaj PIT będziemy musieli wypełnić. Jeżeli posiadamy swoją własną działalność, oraz otrzymujemy dochody z wielu odmiennych źródeł, czynność ta może być dość trudna. Najczęściej jednak przychodzi nam rozliczyć dochody z umów cywilnoprawnych.

21 kwietnia 2019 admin 0 Comments

Sporo osób podchodzi nieufnie do nowych rzeczy. Potrzebują oni więcej czasu na to, by przekonać się do nowych rozwiązań. Z tej przyczyny właśnie, jeżeli chodzi o składanie deklaracji podatkowej za pomocą internetu, wciąż dużo osób nie korzysta z tego systemu, jest to błędem, ponieważ rozliczanie się za pośrednictwem sieci jest bardzo wygodną sprawą.