W dzisiejszych czasach nie ma bodajże firmy, która nie posiadałaby konta bankowego, gdyż wszystkie przelewy robimy już w sieci

4 kwietnia 2020 admin 0 Comments

Ciężko w naszym wieku przywołać na myśl spółkę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo musi robić przelewy i inne tego rodzaju rzeczy, zatem musi mieć konto bankowe.
Świetne propozycje dla małych i średnich przedsiębiorstw ma Idea Bank.

firma - obrazek

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli założymy u nich konto firmowe Idea Bank nie pobiera jakichkolwiek opłat za prowadzenie rachunku. To niezwykle ważne. Również kartę debetową dostaniemy bezpłatnie. Dostaniemy również przelewy za 0 zł. To wszystko razem brzmi już szalenie interesująco, ale to nie wszystko. Idea Bank proponuje także bezpłatne korzystanie z systemu Idea Cloud. System ten zapewnia możliwość generowania listy kontrahentów oraz wystawiania rachunków. W chmurze mamy możliwość schować też przeróżnego typu dokumenty.

Zaabsorbował Cię rozważany w tym miejscu wątek i poszukujesz oprócz tego innych tego typu danych? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym artykule (http://www.smartvest.pl/pozyczki-pod-zastaw/pozyczki-pod-zastaw-start-up/).

Działa to jak wirtualny sejf, gdyż możemy się do dokumentów dostać z każdego miejsca i komputera pod każdą szerokością geograficzną – powinniśmy wyłącznie znać poprawne hasło.

konto firmowe idea bank

Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com

Klienci Idea Bank, którzy prowadzą przedsiębiorstwo, mogą korzystać także z pożyczek na bardzo dobrych warunkach. Na dodatek, wypisanie formularza kredytowego odbywa się całkowicie online. Nie jesteśmy zmuszeni zatem wychodzić z firmy. To oszczędza nasz czas, a nasz bank rozumie, że czas to pieniądz. Ten bank wprowadził także ideę Mobilnego Wpłatomatu.

Polega to na tym, że o podanej godzinie po nasz utarg przyjeżdża samochód. Nie musimy się zatem martwić, że ktoś nas obrabuje w drodze do oddziału.