Podstawowe informacje na temat telebimów, w jaki sposób są one obecnie wykorzystywane w nowoczesnej reklamie.

23 czerwca 2022 admin 0 Comments

Reklama zewnętrzna od lat jest bardzo popularna i chętnie wykorzystywana przez różne firmy. W ostatnim czasie w miejsce zwykłych, ogromnych bilboardów zaczynają się pojawiać tablice elektroniczne, zwane telebimami.

Wykorzystuje się w nich do działania wysoko wydajne, kolorowe diody, natężeniem i barwą świecenia da się prosto sterować. Każdy z punktów telebimu składa się z trzech małych diod, które w rezultacie dają barwę którą widzą odbiorcy. Tego typu telebimy mają szereg istotnych zalet, dzięki jakim popularność ich cały czas rośnie. Przede wszystkim pozwalają na wyświetlanie reklam bez względu na warunki pogodowe, co przy tradycyjnych plakatach różnie bywało. Wykorzystywane mają taką wydajność, że je doskonale widać nawet z kilkusetmetrowej odległości, nie przeszkadza im także ciemność, opady czy mgła – .
reklama zewnętrzna

Autor: Ryan Bodenstein
Źródło: http://www.flickr.com
Następnymi zaletami, jakimi się charakteryzuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest bardzo duża elastyczność w zakresie jej emisji.polecana strona (zobaczysz)W przypadku tradycyjnych tablic reklamowych zmiana obrazu wiąże się z koniecznością przyjechania pracownika, który naklei nowy. Przy telebimach wszystko wygląda dużo prościej, wystarczy ustalić odpowiedni schemat emisji, wgrać to do Urządzenia i wszystko będzie działało – zareklamuj sie na telebimie w Trójmieście.

Coraz częściej spotyka się także przypadki, kiedy sieć telebimów w danym mieście jest zdalnie sterowana przez jedną firmę, przez co daje to możliwość tworzenia rozbudowanych kampanii promocyjnych.

Jeżeli po przeanalizowaniu tego artykułu będziesz pragnął zgłębić dane na omawiany temat, to pomocne omówienie niesłychanie Ci pomoże – chodź i zobacz!

Zainteresowanie telebimami cały czas rośnie i dużo wskazuje na to, że trend taki będzie jeszcze wyraźniejszy.