Przykładowy opis jednych z najpopularniejszych serii komputerowych gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

20 lipca 2022 admin 0 Comments

Gry komputerowe od dawna się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem, a kolejne wersje z utęsknieniem wyczekiwane będą przez graczy. Przez minione lata powstało wiele kultowych produkcji, jakie się doczekały licznych wznowień, a grają w nie zarówno starsi gracze jak i młode pokolenia.

worms reloaded

Autor: www.4taroty.pl
Janusz Opryński
Na przykład przygody śmiesznych robali, nazywanych Wormsami, zostały wymyślone już w 1994 roku i od samego początku niezmiennie cieszą się popularnością.

Chcemy Cię zachęcić do następnej witryny, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie masę specjalistycznych informacji. Nie ociągaj się i po prostu kliknij stronę (https://www.viva-system.pl/oferta.html).

Kolejną ich odsłoną, także niezwykle ciepło przyjętą przez graczy jest worms reloaded, daje ona wiele nowych broni w porównaniu z poprzednimi częściami. Wśród wielbicieli strategii cały czas zainteresowaniem cieszy się kultowa już wow battlenet. Grają w nią miliony ludzi na całym świecie, łącznie z tym że organizuje się są liczne międzynarodowe turnieje.

Sama gra już w wersji standardowej daje bardzo dużo możliwości. Gracz może się wcielić w jedną z wielu postaci, jaką musi później sukcesywnie rozbudowywać o kolejne poziomy. Typowo tych poziomów jest 60, lecz dostępne są dodatki, jakie nie tylko rozszerzają same możliwości gry, ale też dają możliwość zdobywana następnych poziomów. Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt (zobacz), a poza tym grający dostają do wyboru kolejną klasę, to znaczy Death Knight.

Jeszcze więcej poziomów oferuje następny popularny dodatek, którym jest wow lich king – (zobacz dodatkowe informacje). Tu będzie ich aż 85, a dodatkowo pojawiają się dwie nowe rasy goblinów i Worgenów, ale również dużym modyfikacjom uległ świat, w jakim gra się toczy.