gry

Nowe gry na konsole

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Ogólnie pojęta komputerowa rozrywka stanowi obecnie tak wszechstronną tematykę, że właściwie każdy z nas będzie mógł spotkać w niej coś naprawdę dla siebie atrakcyjnego, niezależnie nawet od tego, jakie w ogóle są jego indywidualne wymagania. Niewątpliwie warto w takim razie zainteresować się całym tym tematem nieco bliżej, gdyż wielu ludzi nawet nie wie o tym, jak dużo atrakcyjnych możliwości ma do zaoferowania owa dziedzina.
January 18, 2018

Jak spędzać czas z przyjaciółmi? Imprezowe oferty towarzyskie

lorentki na polowanie
Autor: per Corell
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacja imprezy we swoim mieszkania czy domu to interesujące przedsięwzięcie. W zależności od takiego, jakich gości się spodziewamy, musimy wszak zainwestować w właściwe posiłki i napoje.
January 18, 2018

Frajda dla miłośników gier planszowych

plaża
Autor: www.bieriozka.pl
Dziś „uczta” dla zwolenników gier planszowych, to znaczy tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niż granie w gry na PC albo PS. Pragniemy zaprezentować wam, drodzy Czytelnicy dwie wspaniałe gry planszowe – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga natomiast zmusi was byście uratowali ludzkość.
January 18, 2018

Przykładowy opis jednych z najpopularniejszych serii komputerowych gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Janusz Opryński
Gry komputerowe od dawna się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem, a następne wersje z utęsknieniem wyczekiwane będą przez grających. Przez minione lata powstało wiele kultowych produkcji, które się doczekały licznych wznowień, a będą w nie grać zarówno starsi gracze jak i młode pokolenia.
August 29, 2016

Gry planszowe to znakomita zabawa, więc już dzisiaj kup odpowiednie elementy dla siebie oraz calutkiej rodziny.

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz istnieje tak wiele ciekawych możliwości rozrywki, że szkoda spędzać czas przed ekranem telewizora, bo można zabawiać się na mnóstwo sposobów. Przyjemną opcją spędzania czasu są gry planszowe, które obecnie są dostępne w naprawdę fascynującym asortymencie.
July 19, 2016

Jakie mamy rodzaje gier komputerowych na różnego rodzaju okazje? Czy gry to zawsze strata czasy, jak sądzą niektórzy?

gra na playstation
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe do świetny sposób na zabicie nudy. Dla jednych zapewne będzie to strata czasu, z kolei dla kogoś innego wręcz odwrotnie. Jednak głównym argumentem przemawiającym za grami jest to, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rodzajów gier jest bowiem bardzo dużo z nastawieniem na poszerzanie różnych umiejętności. Niektóre ćwiczą koncentrację, inne refleks, a jeszcze inne pomagają zdobyć wiedzę z jakiejś określonej dziedziny.
April 21, 2016