gry

Nowe gry na konsole

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Szeroko rozumiana komputerowa zabawa stanowi obecnie tak wszechstronną kwestię, że praktycznie każdy z nas może znaleźć w niej coś faktycznie dla siebie ciekawego, bez względu nawet na to, jakie właściwie są jego osobiste preferencje. Niewątpliwie warto w takim razie zainteresować się całym tym tematem nieco bliżej, bo całe mnóstwo ludzi nawet nie wie o tym, jak mnóstwo atrakcyjnych możliwości oferuje cała ta dziedzina.
January 18, 2018

Jak spędzać czas z przyjaciółmi? Imprezowe oferty towarzyskie

lorentki na polowanie
Autor: per Corell
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacja imprezy we swoim mieszkania czy domu to interesujące przedsięwzięcie. W zależności od takiego, jakich gości się spodziewamy, musimy wszak zainwestować w właściwe posiłki i napoje.
January 18, 2018

Frajda dla miłośników gier planszowych

plaża
Autor: www.bieriozka.pl
Dziś „uczta” dla zwolenników gier planszowych, to znaczy tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niż granie w gry na PC albo PS. Pragniemy zaprezentować wam, drodzy Czytelnicy dwie wspaniałe gry planszowe – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga natomiast zmusi was byście uratowali ludzkość.
January 18, 2018

Przykładowy opis jednych z najpopularniejszych serii komputerowych gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Janusz Opryński
Gry komputerowe od dawna się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem, a następne wersje z utęsknieniem wyczekiwane będą przez grających. Przez minione lata powstało wiele kultowych produkcji, które się doczekały licznych wznowień, a będą w nie grać zarówno starsi gracze jak i młode pokolenia.
August 29, 2016

Gry planszowe to znakomita zabawa, więc już dzisiaj kup odpowiednie elementy dla siebie oraz calutkiej rodziny.

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz istnieje tak wiele ciekawych możliwości rozrywki, że szkoda spędzać czas przed ekranem telewizora, bo można zabawiać się na mnóstwo sposobów. Przyjemną opcją spędzania czasu są gry planszowe, które obecnie są dostępne w naprawdę fascynującym asortymencie.
July 19, 2016

Jakie mamy rodzaje gier komputerowych na różnego rodzaju okazje? Czy gry to zawsze strata czasy, jak sądzą niektórzy?

gra na playstation
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry a komputer do doskonały sposób na nudę. Dla jednych pewnie będzie to stratą czasu, natomiast dla kogoś innego wręcz przeciwnie. Jednak głównym argumentem przemawiającym za grami jest to, że każdy odnajdzie w nich coś dla siebie. Typów gier jest bowiem dość dużo z nastawieniem na poszerzanie różnych umiejętności. Niektóre ćwiczą koncentrację, inne refleks, a jeszcze inne pomagają w zdobyciu wiedzy z jakiejś określonej dziedziny.
April 21, 2016