zdjęcia

Niesamowite ujęcia z powietrza

Zdjęcie z powietrza
Autor: Arnaud Abadie
Źródło: http://www.flickr.com
To oczywiste, że postęp technologiczny zaskakuje chyba każdego. Na rynku oferowane są zaawansowane modele telefonów komórkowych oraz szeroki wybór gadżetów elektronicznych. Ich podstawowym zadaniem jest uproszczenie człowiekowi normalnego życia w maksymalnym stopniu. Aż trudno jest sobie wyobrazić jak daleko może się to posunąć.
February 02, 2018

Wyjątkowe fotografia w 3D

Zdjęcia i odbitki
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeśli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że istotne są w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz musi być prosty, na fotografii musi być zawarte wszystko. Dlatego tak powszechna ostatnimi czasy jest fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w jak najbardziej realistycznej formie. Przy tego typu fotografii można ujrzeć daną rzecz z wszystkich stron.
February 02, 2018

Z jakich powodów warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego fotografa dla maluchów?

fotograf dziecięcy z Warszawy
Autor: fenek young
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nowoczesne usługi fotograficzne są coraz popularniejsze. Wielu fachowców zajmuje się przede wszystkim fotografią dziecięcą. Warto zdecydować się na ich usługi, zwłaszcza gdy zależy nam na interesujących zdjęciach syna lub córki.
February 02, 2018

9 faktów na temat zaproszeń, o których musisz wiedzieć

fotografia ślubna
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Zaproszenia dla dzieci muszą być zabawne. Jeżeli pragniemy zrobić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które chce zaprosić własnych kolegów oraz koleżanki, to bez wątpienia musimy zadbać o to, aby miał szansę im wręczyć odpowiednio zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.
January 18, 2018

Jaki aparat kupić, żeby wykonywać piękne zdjęcia. Najlepszy jest sprzęt cyfrowy. Co jednak trzeba wiedzieć?

Aparat lustrzanka
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Od kiedy ceny aparatów cyfrowych stały się niższe, rozpoczęła się moda na kupno lustrzanek. I choć nie zawsze są odpowiednim wyborem, szczególnie u osób, które fotografują od czasu do czasu. Jednak dla osób, które kochają fotografię lub też chcą poznać ją bardziej, lustrzanka cyfrowa jest najlepszym wyborem.
January 18, 2018

Nieodzowny gadżet dla wszystkich wielbicieli zdjęć i amatorskich filmów

selfie
Autor: Ewen Roberts
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto choć raz próbował zrobić sobie selfie, zdaje sobie sprawę, jak niespodziewanie krótka wydaje się ludzka ręka. Producenci urządzeń fotograficznych jednak już śpieszą z pomocą wszystkim fanom tego typu zdjęć.
October 20, 2015