Dzień: 19 września 2020

19 września 2020 admin 0 Comments

Często będąc na etacie w jakiejś spółce po pewnym okresie czujemy, iż przestają nam pasować warunki w jakich pracujemy, nie podoba nam się, iż trochę mało zarabiamy lub iż nasz dyrektor nie chce nas docenić, nie mamy co liczyć na podwyżki bądź stale jesteśmy odsuwani od awansu bez podania jasnych a także racjonalnych powodów, choć wiemy, iż poradzilibyśmy sobie wspaniale na nowym stanowisku.

19 września 2020 admin 0 Comments

Wielu ludzi jest zdania, że prowadząc firmę należy się skupić na tym, żeby ją prowadzić, a nie obliczaniu podatków i wypisywaniu deklaracji. I rzeczywiście tak powinno być, bo w końcu właściciel ma działać i zarabiać, a policzenie podatków od tego co zarobi zostawić odpowiednim osobom. Jak w praktyce jednak wychodzi, w naszym środowisku biznesmenów i drobnych przedsiębiorców bardzo różnie może z tym być.

19 września 2020 admin 0 Comments

Moment narzeczeństwa lub standardowego „chodzenia” ze sobą dłuży sięczęsto w nieskończoność.Zakochani bez entuzjazmu myślą o czymś na całe życie, a tego typu dylematem jest myślenie o stworzeniu rodziny. Dlatego też, kiedy pomijane do tej pory milczeniem pytania o sakrament małżeństwa, doczekają się w końcu konkretnej odpowiedzi, rusza się cała machina powiązana z przygotowaniem takiej ważnej imprezy.