zabawa

Czy człowiek żyje tylko pracą? Niestety, czasami tak może się zdawać, całe szczęście tak nie jest. Odpowiedzą są różne firmowe imprezy

impreza firmowa
Autor: Rob DiCaterino
Źródło: http://www.flickr.com
Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza ta myśl zjawia się w poniedziałek, chyba najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy radowaliśmy się życiem i wolnością. Tego typu myśli przychodzą też pod koniec tygodnia, szczególnie w piątek, kiedy już pracujemy trochę mniej pilnie, ponieważ myślimy właśnie o weekendzie. Z drugiej strony praca to w sumie nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!
February 05, 2018

Frajda dla miłośników gier planszowych

plaża
Autor: www.bieriozka.pl
Dziś „uczta” dla zwolenników gier planszowych, to znaczy tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niż granie w gry na PC albo PS. Pragniemy zaprezentować wam, drodzy Czytelnicy dwie wspaniałe gry planszowe – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga natomiast zmusi was byście uratowali ludzkość.
January 18, 2018

Czemu warto inwestować w pokaz iluzji na imprezie? Dlaczego to odpowiedni wybór na każdą imprezę?

morze
Autor: Federica Di Fiore
Źródło: http://www.flickr.com
Co jakiś czas jest konkretne wydarzenie, jakie warto uczcić jak najbardziej umiemy. Jak zbliżają się imieniny czy takiego rodzaju podobne zdarzenie, to pragniemy je jak najlepiej zaplanować, żeby impreza była udana.
January 18, 2018

Ciekawe planszówki, dzięki którym genialnie spędzimy czas z znajomymi

zima
Śmiało można określić, że planszówki przeżywają współcześnie swoją drugą młodość i są właściwie najchętniej wyszukiwanym hasłem w sieci. Mnóstwo osób podarowuje własnym krewnym rzecz jasna gry planszowe, jakie pozwolą spędzić im miło wolny dzień.
January 17, 2018

Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zainteresować

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli uwielbiamy widzenia z przyjaciółmi w czasie których musimy się sprawdzić, to powinno się poszukać w własnym pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali wskazówki, będziemy mieli łamigłówki i tylko ich prawidłowe rozwikłanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Czy wiemy, że opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nam dać?


Gdy uwielbiamy różnorakiego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie zaprowadzi nas stopniowo do celu, to koniecznie zabawa oferowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas idealna.
January 15, 2018

Jak można uświetnić jedyny w swym rodzaju wieczór? Co może się świetnie sprawdzić tak na zabawę dla dzieci jak również na wesela?

iluzjonista gdańsk
Źródło: flickr.com
Różne są sposoby na uświetnienie przyjęcia. Z pewnością sporo zależy od typu uroczystości jak również od jej charakteru. Jeśli chcemy zapewnić luźniejszą atmosferę to warto się zdecydować na zorganizowanie jakieś ciekawej atrakcji.
October 25, 2016