Tag: dania

25 stycznia 2019 admin 0 Comments

Dzisiaj artykuł dla entuzjastów gier planszowych, czyli tych, jacy wolą rozrywkę w gronie znajomych niż granie w gry na PC czy PS. Pragniemy przedstawić wam, serdeczni Czytelnicy dwie genialne gry planszowe – pierwsza wprowadza gracz w świat fantasy, kolejna zaś zmusi was byście uratowali rodzaj ludzki.

24 września 2018 admin 0 Comments

Gry umysłowe, układanki, szarady, od zawsze urzekały ludzi. W momencie, kiedy szare komórki są zmuszone do prężnego myślenia, człowiek czuje, iż jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: „cogito ergo sum”.
Toteż, kiedy umysł zmuszony jest działać pod presją, kiedy człowiek rozumie, że żeby nie ponieść porażki potrzebuje się sprężyć – wtedy czuje, iż może nawet umrzeć.

24 września 2018 admin 0 Comments

W okresie Internetu, gry to jedna z ważniejszych kategorii, z powodu której wiele osób korzysta z połączenia. Z każdym rokiem graczy w różnym wieku przybywa, podobnie jak i gier, które można zarówno zakupić, jak i spróbować swych sił online.
Jedną z gier dostępnych w Internecie jest Pirate Storm, która podbija serca wszystkich – zwłaszcza miłośników żeglarstwa oraz nieco bardziej fantastycznych części – piratów oraz stworów.