Sezon burz – niewątpliwie idealna powieść na leniwe wieczory

20 sierpnia 2021 admin 0 Comments

Na ogół bywa kojarzona przede wszystkim z niskimi temperaturami, ponurą pogodą i przygnębieniem. Tymczasem jesień ma także swe pozytywne strony.

Nie istnieje albowiem nic lepszego jak cisza, szybko zapadający zmrok, długie, leniwe wieczory z kubkiem gorącej herbaty albo lampką białego wina w ręku i dobrą książką na kolanach.

Tajlandia

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczona pora roku to bezsprzecznie świetny czas na to, by – gdy dzień będzie układał się do snu – znaleźć parę chwil tylko dla siebie, zatopić się w ciekawej lekturze i uciec od codziennych zmartwień i problemów. Pojawia się jednak pytanie: jaką literaturę można uznać za remedium na bolączki zwykłego życia? Dobrym wyborem będzie na pewno Sezon burz Sapkowski, autor niniejszej powieści zabiera swego czytelnika do niepowtarzalnego „wiedźmińskiego świata”, gdzie żyją obok siebie reprezentanci przeróżnych nacji .

Przejdź na następną stronę i dowiedz się również (www.sigma-chelm.pl/prawo-jazdy-dla-niepelnosprawnych/) dużo o podobnej tematyce. Pod tym adresem oczekuje na Ciebie znaczną ilość wątków.

Jedne skupiają w rękach całą władzę znajdując się „na górze” drabiny społecznej, pozostałe z lepszym lub gorszym skutkiem muszą dostosować się do narzuconych im reguł. Główną postacią jest Geralt z Rivii (nazywany też niekiedy Białym Wilkiem bądź Rzeźnikiem z Blaviken) łowca potworów który musi stawić czoła wielu czekającym go niebezpieczeństwom. Nie obędzie się rzecz jasna bez mrożących krew w żyłach bitew.

uczeń

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba spostrzec, że niespełna dwa lata temu na podstawie powieści zrealizowano ponad trzynastogodzinne słuchowisko w którym wzięło udział osiemdziesięciu czterech aktorów.