Ten, kto w dzisiejszych czasach prowadzi działalność, powinien posiadać wizytówkę

Nie jest kluczowe czy jesteśmy architektem, czy radcą prawnym. Jeśli świadczymy usługi, to powinniśmy mieć wizytówki, żeby mieć możliwość je wręczać osobom, które się z nami spotykają, ale również potencjalnym klientom.
wizytówki radca prawny
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com


firma - odbicie
Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com


Każdy prawnik (szczegółowe informacje) i radca prawny musi posiadać wizytówkę, by w dowolnej chwili mieć możliwość ją wręczyć nowo spotkanej osobie. Może okazać się, że będzie to przyszły klient lub osoba ta wręczy naszą wizytówkę komuś z bliskich. Ważne jest, żeby wizytówka prawnika lub radcy wskazywała od razu na to, z której branży się wywodzimy. Musimy posiadać więc na wizytówce wagę, która w naszej cywilizacji symbolizuje sprawiedliwość albo Temidę, która w mitologii greckiej reprezentuje praworządność i porządek. Jeżeli mamy w planach, by mieć profesjonalną wizytówkę, to powinniśmy zlecić to profesjonalistom. Są jednakże jakieś wytyczne, które dadzą nam szansę, aby wejść do kanonu. Muszą być one w niejaskrawych barwach, które będą symbolizować pewność. Modne są również wizytówki biało-czarne albo w stalowym kolorze. Nadadzą one wizytówce poważnego stylu. Przecież takiego rodzaju zawód musi opierać się na pewności klienta, że jesteśmy szanowani i można nam zaufać. Mamy możliwość wybrać trochę agresywną czcionkę, która udowodni, że radca (polecamy witryna internetowa) jest najlepszym specjalistą.
Możemy wybrać wizytówkę dwustronną, gdzie z jednej strony będzie tylko logo firmy, a z drugiej wszystkie wymagane informacje. Jeżeli obracamy się w tej dziedzinie oraz zainteresowały nas wizytówki radca prawny powinien zlecić zrobienie projektu i wydruk.
April 19, 2018