Korzystna oferta finansowa

30 lipca 2021 admin 0 Comments

Większa część ludzi zarabiających posiada jakiekolwiek oszczędności. Przeważnie są one umieszczone na zwykłym rachunku i nie mamy z nich większych korzyści.

Właściwym podejściem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, jednak mamy pełne przekonanie, że wielkość się trochę powiększy. Takie dodatkowe pieniądze mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o ciekawym oprocentowaniu umożliwia nam spokojne odkładanie i pomnażanie własnych funduszy.

Banki przewyższają się w ofertach nowych produktów bankowych. By rozpocząć odkładanie na lokacie wystarczy dostarczyć wniosek w BGŻ Optima.

Jeżeli masz ochotę zbadać sprawę, przeczytaj nasz następny tekst, w którym znajduje się ciekawostka (http://www.inito.pl/rejestracja-do-vat-w-ue/). Rozwieje ona wszelkie Twoje niepewności.

W ten sposób zaczynamy odkładanie. Gdy pieniądze są nam przydatne niespodziewanie, przed czasem zakończenia lokaty, zdołamy anulować umowę, a środki pieniężne do nas wrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, jaką zdeponowaliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy czasu lokaty, zdobędziemy naliczone od zainwestowanej sumy procenty.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to perfekcyjna oferta dla nowych klientów otwierających konto osobiste BGŻ Optima spajające szczególnie pewne oprocentowanie lokaty z luksusem wypłaty środków bez utraty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem tego konta. Jeżeli osoba nie osiągnie takiego warunku, zakładana lokata jest tradycyjną 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na portalu Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, rozwieraną w złotych polskich.

Czy jakieś komentarze o nas (https://www.traple.pl/2018/08/10/skutki-zakonczenia-aukcji-elektronicznej-w-rozumieniu-prawa-zamowien-publicznych/) owego artykułu Cię zaciekawiły? Zatem będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli dołączysz do nich także swe zdanie.

Można ustanowić wyłącznie jedną lokatę, a po jej zakończeniu, naliczone odsetki są przenoszone na konto.

W przypadku zerwania inwestycji przed czasem, zwracany jest kapitał, również odsetki w kwocie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z aktualnymi regulacjami prawa. Oferta BGŻ Optima ewidentnie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, petentów.