Frajda dla miłośników gier planszowych

2 sierpnia 2021 admin 0 Comments

Dziś artykuł dla entuzjastów gier planszowych, to znaczy tych, którzy preferują zabawę ze znajomymi niźli granie w gry typu PC albo PS. Pragniemy przedstawić wam, drodzy Czytelnicy dwie wspaniałe planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, kolejna zaś zmusi was żebyście uratowali ludzkość.

Twilight Imperium wyszło już w trzeciej edycji przez świetne studio Fantasy Flight Games, które znane jest z wyemitowania takich gier jak : Gra o Tron ( projektantem obydwu jest Christian T. Petersen) oraz Citadels, niezwykle popularnych i entuzjastycznie przyjmowanych planszówek. W wymienionej edycji Twilight Imperium wcielimy się w role dowódców zaawansowanych cywilizacji, z których każda pragnie zdobyć tron oraz totalną władzę na galaktycznym imperium. Wpierw potrzebujemy jednakże je odbudować, ponieważ zostało zniszczone. Mamy możliwość wykonać to na różne sposoby – przez siły zbrojne, pokojowe pertraktacje lub przewagę technologiczną. Wszystko jest zależne od woli gracza.

Jeżeli masz chęć uzyskać większą ilość informacji na ten temat, kliknij na ten odnośnik do witryny, a odnajdziesz tam dużo fascynujących informacji.

W najnowszej edycji cała rozgrywka odbywa się energiczniej, przy intensywnych rozmowach, ale nie będzie trwać krócej! Zapowiada się długotrwała pełna emocji zabawa.

plaża

Autor: www.bieriozka.pl
umiejętności
Pandemia gra ta jest właściwie grą z czasem, którego jest za mało. Wcielamy się w role specjalistów, którzy mają na celu pozbyć się prędko rozwijających się chorób.

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł to kliknij w odsyłacz do źródła (https://www.pokazy.net/teatr-ognia-poznan), który przeniesie Cię do witryny, gdzie poznasz fascynujące informacje na omawiany wątek.

Potrzebna będzie jak najlepsza współpraca między graczami, z tego powodu że tylko wspólnie będziecie zdolni zniszczyć wirusy. Każdy obejmuje inną profesję, dla przykładu : Specjalista Operacyjny może stawiać laboratoria badawcze, w jakich tworzone są szczepionki, natomiast Naukowiec umie prędzej niźli inni usunąć epidemię, ponieważ potrzebuje tylko 4 zamiast 5 kart choroby.

Obie gry planszowe oferują całogodzinne rozgrywki, w pierwszej stajemy się wrogami natomiast w drugiej stajemy ramię w ramię, aby wygrać z czasem. Nie ma znaczenia, jaką formę rozgrywki preferujemy, obie gry planszowe są warte swej ceny.