Wszyscy pamiętamy bale karnawałowe w szkole – każda koleżanka chciała zostać królewną. Na szczęście dziś wyobraźnia dorosłych kobiet jest większa

6 października 2021 admin 0 Comments

Jeśli wybieramy się na bal karnawałowy lub samodzielnie wraz z paczką przyjaciół organizujemy imprezę w mieszkaniu – trzeba wypożyczyć przebrania na karnawał.

W przeszłości, jeszcze w latach socjalizmu, nasze mamy były zmuszone zabłysnąć niesamowitą pomysłowością i stworzyć dla nas coś w domu, gdyż nie było możliwości, żeby kupić kostium w sklepie. Dziś przebrania na karnawał można już kupić lub wynająć bez żadnych problemów.
crowdfunding

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wybór jest większy niż zaledwie przebranie królewny dla dziewczynki lub strój pirata dla syna. Nawet kostiumy dla dorosłych są niesamowite i często zaskakują ludzi wokół. A przecież czy nie o to chodzi w karnawale? Asortyment kostiumów jest wielki. Każda pani ma możliwość przeobrazić się w piękną Kleopatrę lub (strona) wiedźmę. Dużym zaciekawieniem może pochwalić się kostium pielęgniarki. I tu zaskoczenie, ale wariantów może być kilkanaście od seksownej siostry oddziałowej do zakrwawionej pielęgniarki wampirzycy. Kostium pielęgniarki musi spełniać kryteria klientki, dlatego wybór jest spory. Nawet kolory bywają różne. Nie zawsze powinien być to jasny odcień. Przebrania na karnawał dla pełnoletnich proponowane są stale w kilku rozmiarach.

Warto znaleźć odpowiedni dla siebie strój i w godzinę balu oddać się szalonej zabawie do białego rana. Pamiętajmy, że karnawał jest tylko raz w roku i następna taka impreza nie przydarzy się prędko.