Jak wzbogacić naszą witrynę www albo profil na Facebooku?

11 kwietnia 2019 admin 0 Comments

Gdy prowadzimy witrynę www swojej firmy bądź też paramy się obsługą tzw. fanpage na Facebooku, musimy prezentować interesujące i angażujące treści.

ilustrator

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Tylko w taki sposób będziemy mogli zachęcić odbiorców do interakcji, przez co zwiększymy swoje szanse na pozostanie w świadomości klientów z własnym produktem oraz firmą.
Dlatego też sporo firm jak również i agencji reklamowych, które świadczą usługi z dziedziny mediów społecznościowych wymyśla niezwykle ciekawe i kreatywne treści. Świetnym sposobem jest odwołanie się do poczucia humoru klientów. Niezwykle skuteczną metodą są na przykład dowcipy rysunkowe, które mogą odwoływać się do obecnej sytuacji społecznej albo też w sposób konkretny bądź też pośredni nawiązywać do naszego produktu. Humor zawsze wpasowuje się w dobre emocje, na jakich możemy budować siłę własnej firmy w mediach społecznościowych i w ogólnie pojętym Internecie. Kiedy nie mamy we własnym zespole ludzi ze stosownymi umiejętnościami, to wciąż możemy znaleźć fachowca w tej dziedzinie. I tutaj pomocny będzie dobrej klasy ilustrator, który będzie w stanie przygotować coś odpowiedniego dla naszej firmy.

Istotne jest to aby treści były przystępne oraz nacechowane pozytywnymi emocjami, tak aby odbiorca kojarzył właśnie pozytywny humor z naszym biznesem. Niezwykle efektywnie działa również tak zwany “real time marketing”, gdzie w czasie rzeczywistym odnosimy się do konkretnych wydarzeń.

I tak na przykład jesteśmy w stanie na szybko przygotować jakąś zabawną ilustrację do konkretnej sytuacji. W ten sposób będziemy mogli wpisać się całkiem szybko i skutecznie w gorący trend.