Duża ilość firm w obecnych czasach zatrudnia młode i zdolne osoby na reprezentacyjne stanowiska – dla przykładu na recepcji

10 kwietnia 2020 admin 0 Comments

Ze względu na to, że w naszym kraju znajdują się siedziby wielu międzynarodowych spółek, gdzie przełożeni z reguły bywają obcokrajowcami, to nazwy stanowisk też w dużej mierze zmieniły się na angielskie.

kurs walutowy

Autor: Jon Åslund
Źródło: http://www.flickr.com
W międzynarodowych korporacjach obecnie zatrudnia się ogromną liczbę osób młodych oraz dalej Studio Printer ambitnych. Są zdolni i pragną zawojować świat. Mają mnóstwo energii oraz idei. Nawet taki etat jak office manager w obecnych czasach wymaga dużej wiedzy oraz dbania o wiele spraw w tym samym czasie. Osoba pracująca na wyżej wspomnianym stanowisku powinna perfekcyjnie znać język angielski, a czasami i niemiecki. Będzie przecież pierwszą osobą w firmie, z którą zetknie się klient tajemniczy klient opinie albo kontrahent. Powinna być więc jej wizytówką. Stale miło oraz nienagannie ubrana, ale również rewelacyjnie wykształcona oraz zdyscyplinowana. Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należy przyjmowanie kurierów i realizacja przeróżnych administracyjnych spraw. Będzie odpowiadać za organizowanie oraz koordynowanie spotkań z kontrahentami. Prowadzenie biura też będzie poniekąd na jej głowie. Trzeba będzie pochwalić się rewelacyjną pamięcią do nazwisk współpracowników i móc powiedzieć, kto w którym pokoju pracuje. Będzie też łącznikiem pomiędzy wszystkimi działami oraz dyrektorem spółki.

Prócz znajomości języka angielskiego office manager powinien również umieć obsługiwać przeróżne programy komputerowe (dla przykładu Word oraz Excel). Dokładność oraz sumienność są bardzo potrzebne w tej pracy.