Tag: urząd

30 listopada 2022 admin 0 Comments

Pit 11 jest dokumentem, jaki musimy dostać od naszego pracodawcy do końca lutego. Znajdują się na nim nasze dochody za zeszły rok. Na takiej podstawie wypełniamy deklarację podatkową i przesyłamy do odpowiedniego urzędu skarbowego.
Wiadomo już co zrobić z pit 11, a co jeżeli tego dokumentu pracodawca nie da nam? Niestety zdarza się też i tak.

7 maja 2022 admin 0 Comments

Fundusze z Unii Europejskiej dzięki którym mają szansę się rozwinąć wszystkie województwa na terenie Polski warto pozyskiwać, gdyż już od paru lat takie województwa, jakie z nich korzystają dowodzą, że to bardzo korzystna decyzja. Da się bowiem dzięki takim dotacjom pozwolić sobie na inwestycje, które naprawdę wpływać będą wzorowo na postrzeganie określonego rejonu.

3 marca 2022 admin 0 Comments

Prędko wykonywane, darmowe i co najważniejsze, optymalne rozwiązania dla rozliczenia corocznego podatku dochodowego od osób fizycznych jest tym, co marzy się każdej bez wyjątku osobie, jaka ma jakiekolwiek przychody i każdego roku ma obowiązek rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Jak ustalono, dużej liczbie osób co roku sprawia to trudności i z tego względu eksperci, jacy biorą za to odpowiedzialność mają za zadanie opracować coraz bardziej optymalne sposoby na to żeby formularze PIT nie były czymś trudnym do wypełnienia.