Karma Brit Care idealnym wyborem dla Twojego pupila

Wielu osobom może się wydawać, iż posiadanie psa to drobnostka, tak samo jak żywienie go. Jednakże to rzecz jasna pożywienie wpływa na to, w jaki sposób zachowuje się zwierzak, jak się czuje i jaką ma werwę do życia. Wybierając karmę Brit Care posiadamy pewność, iż będzie zdrowy i uradowany nieustająco.

psy
Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Brit Care w swojej sprzedaży posiada multum wariantów pokarmów dla czworonogów. Przykładowo hipoalergiczna karma dla szczeniąt każdych ras (4 tygodnie - 12 miesięcy). Zdatna też dla ciężarnych i karmiących suczek. Prawidłowo zbilansowana, w znacznym stopniu przyswajalna, najwyższej jakości karma pokrywająca osobliwe zapotrzebowanie psiątek. Karma Brit Care nie drażni kanału żołądkowo-jelitowego. W całości odżywcza kompozycja przyczynia się do słusznego rozkwitu kości, stawów i zębów. Ma w swoim składzie zestawienie zbilansowanych aminokwasów, dlatego pozwala na wykorzystanie strawionych protein w rozwoju tkanek. Kolejny produkt, którym jest karma Brit Care - karmy dla psów i kotów - dla starszych pupili dostrojona jest dla nich przyzwoicie pod względem kalorycznym. Często pojawiające się kłopoty żołądkowe u seniorów nie będą też problemem. Rekomendowana jest dla czworonogów w wieku od ponad 7 lat. Zestaw obowiązkowych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz miedzi w postaci chelatowej strzeże system naczyniowy przed szkodami wywoływanymi przez cholesterol. Perfekcyjne proporcje protein i tłuszczy chronią przed otyłością a także zapewniają optymalny poziom wyeksploatowania energii.
Zespolenie witaminy E i chlorku choliny daje dobre działanie układu nerwowego i broni komórki przed bakteriami. MOS (Oligosacharydy manozowe) dbają o prawidłową kondycję jelit, minimalizują chorobotwórczą mikroflorę. W ofercie odszukamy multum przeróżnych typów pokarmów, jednakowoż karma brit care dla każdego rodzaju psa jest znamienitym wyjściem, albowiem będzie dbała o niego od wewnątrz.

Pies
Autor: Christopher "Rice"
Źródło: http://www.flickr.com
Karmy Brit produkowane są z naturalnych składników, przez co zwierzęta nie są narażone na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój zwierzak pozyska wszelakie niezbędne szczegóły do prawidłowego prosperowania organizmu i uchowa cudowną wytrzymałość. Dobrotliwy wpływ karmy Brit odnotujemy po lśniącej sierści, zębach bez kożuszka, a przede wszystkim po radosnym nastroju czworonożnego przyjaciela.
February 12, 2018