Która gra w więzienie przyniesie swym grającym wiele emocji?

17 lipca 2021 admin 0 Comments

Dziś moglibyśmy grać w przeróżne gry Internetowe. Są to gry zręcznościowe albo łamigłówki. Można również zagrać w grę pod tytułem „Napad 2”, w czasie jakiej wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegać będzie na dostaniu się na lotnisko i trzeba pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot odchodzi do hangaru i kradnie statek powietrzny.

Musisz udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, czy informacje, które opisują przedstawiany temat, są wystarczające. Jeśli nie, to przejrzyj treść (ksiegowosc-kruger.pl/kadry-i-place.php), która zawiera istotne wiadomości.

Gdy pozbędziemy się jednej fali wrogów, przybędą następni samochodami. Będą oni blokowali startowy pas, więc dobrze się stało, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy rozpocznie on jazdę po startowym pasie, trzeba ochraniać go wszystkimi sposobami. Kiedy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie musi dolecieć na lotnisko w zatoce, oraz wylądować w określonym miejscu. W tym samym czasie trzeba zająć się pozostałym członkami gangu lub uciekać z miejsca tego zdarzenia. Kolejnym wymaganym autem jest więzienny autobus. Wystarczyłaby do takiej roboty jedna osoba. W tej grze gra się w grupie, lecz każdy mógłby do zadania podejść na własną rękę. Autokar eskortowany jest przez śmigłowiec, dlatego też trzeba się zająć nim najpierw. Inni w tym czasie mogą przygotować blokadę oraz zrabować autobus. Ważne jest, aby nie uszkodzić go w czasie kradzieży, gdyż misja będzie przegrana. Należy zawieźć go do wskazanego miejsca. Tego typu gierka w więzienie to idealna rozgrywka w grupie.

W następnym zadaniu należy rozdzielić się na dwie grupy. Jedna ekipa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz oraz zgubić pościg. Potem muszą skierować się na posterunek. Wejść należy do budynku oraz wziąć z biurka rozkład jazdy, a potem powrócić do samochodu. Należy jeszcze pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Są tam zbiorniki z paliwem. Trzeba podpalić samochód oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Grabieżca posiada jednak więcej roboty. Dojechać należy do doków i wejść na wskazany statek.

Tam przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się przeciwników, którzy kryją się między kontenerami.

Na tej stronie jest wiele praktycznych wiadomości, jednak prędko zobacz także inne szczegóły w linku. One również są bez dwóch zdań warte uwagi.

Po dojściu do celu trzeba wejść na kontener oraz zabić pozostałych niedobitków. Potem trzeba podejść do wyznaczonego kontenera.