Tag: sprzedaż

7 lutego 2020 admin 0 Comments

Kiedy uwielbiamy jakiś sport, to często nie ma dla nas znaczenia, to jak wiele musimy zapłacić za oglądanie tego, co lubimy na żywo. Jednak prawda jest taka, że bilety na mecz w kosza wcale nie są tak kosztowne. Na przykład można nie kupować dwóch paczek papierosów i już będziemy mieli środki na bilet w naprawdę dobrym miejscu. Dlatego dobrze kupić bilety koszykówka. Dodatkowo poza jednorazowymi biletami możemy kupić karnety, ale to w momencie, kiedy jesteśmy zapalonymi kibicami i zależy nam na tym, by być na wszystkich meczach.

7 października 2019 admin 0 Comments

Zyski małoletnich dzieci, z odstępstwem przychodów z ich pracy, stypendiów a także dochodów z obiektów oddanych im do swobodnego użytku, dołącza się do dochodów rodziców.
Wytyczna owa nie ma zastosowania, kiedy rodzicielom nie przysługuje prawo pobierania zysków ze źródeł dochodów latorośli.

29 listopada 2018 admin 0 Comments

Wielkie pudełka stojące całymi latami na strychu lub w piwnicy są oczywiście zmorą praktycznie każdego z nas. Zwykle nawet nie bardzo wiemy, co konkretnie mieści się w środku, jednak na wszelki wypadek starasz się niczego nie wyrzucić – z jednej strony często znajdują się tam wszelkiego rodzaju pamiątki po rodzinie, a jednocześnie być może jest tam coś, co kiedyś nam się jeszcze przyda.