Elektroniczny obieg faktur jako znaczący fragment sprawnego funkcjonowania jednostki

Elektroniczny obieg faktur, a więc kierowanie przebiegiem rejestracji, oraz obsługi wierzytelności kosztowych jest istotnym składnikiem wydajnego funkcjonowania Przedsiębiorstwa.
Workflow faktur pozwala na automatyzowanie, zestandaryzowanie i zorganizowanie obiegu faktur w firmie, a przez to zredukowanie czasu i wartości tego postępowania (faktury WorkFlow). Przy jego pomocy błyskawicznie i sprawnie może zostać wprowadzona jakakolwiek faktura kosztowa. Workflow jest rozstrzygnięciem serwerowym, do którego klienci uzyskują dostęp z poziomu przeglądarki internetowej, pozwalający na odbicie istotnych postępowań biznesowych przedsiębiorstwa wydatnie poprawiając ich skuteczność. Sporą korzyścią jaką niesie za sobą wdrożenie programu jest możność rejestracji faktur w programie w dowolnym oddziale przedsiębiorstwa.


workflow faktur
Autor: TEDxJakarta
Źródło: http://www.flickr.com


Oprogramowanie Basware zawiera funkcje automatyczne, które zdołają pomóc zwiększyć wydajność, odciążyć kadry pionu zaopatrzenia i budżetu, a też udoskonalić jakość dowodów zakupowych. Dzięki oprogramowaniu osiąga się oszczędność zasobów, albowiem powiększona jakość przekłada się na mniejsze zaangażowanie w przebiegu negocjacji. Na dodatek program oferuje samoczynne uzgadnianie faktur z dowodami zakupowymi (http://efematic.pl/o-nas). Basware Polska posiada również przydatne narzędzia pozwalające zbadać przeciętnie wydajność świadczeń ze strony kontrahentów przed przystąpieniem do renegocjowania umów z nimi.
Basware pomaga organizacji w realizacji optymalnego spożytkowania zawartych umów zakupu. Automatycznie komponuje powiązania dokumentów zakupowych z umowami i proponuje całkowicie mechaniczne analizowanie faktur.
February 05, 2018