Co kupić w prezencie pod choinkę domatorowi? Parę niebanalnych pomysłów

Kupując podarunek bożonarodzeniowy dla bliskiej osoby niewątpliwie powinniśmy kierować się przede wszystkim jej gustem. Jeśli przykładowo masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wówczas niemal oczywiste będzie, że podarujesz mu coś powiązanego ze sportem.
Finlandia
Autor: Jonas Van den Eynde
Źródło: http://www.flickr.com


Co jednak w przypadku, gdy masz do czynienia z osobą, która nie bardzo lubi sport i generalnie stosunkowo rzadko wychodzi z mieszkania? Zobacz nasze pomysły prezentów dla domatorów!


Gry planszowe


W współczesnych czasach gry planszowe dla dorosłych przeżywają wyjątkowy renesans. Na rynku pojawia się wiele tytułów, które mogą zainteresować praktycznie każdego miłośnika planszówek - począwszy od klasyków w nowych wydaniach, jak przykładowo Pokój 25, ale także zupełnie nowe pozycje jak dla przykładu Relic Tajemnica Sektora Antian. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o tej grze, bez wątpliwości musisz poczytać o niej opinie w sieci - dzisiaj bije ona największe rekordy popularności, więc bez wątpliwości będzie świetnym pomysłem na podarunek pod choinkę właściwie dla każdego. Dla osób, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z planszówkami polecamy takie gry jak przykładowo K2 gra, dzięki której bez wątpliwości niemal każdy szybko złapie bakcyla gier planszowych!


pomieszczenie
Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com


książka zawsze jest świetnym podarunkiem
Jeśli nie zdecydujesz się na zakup gry planszowej, wtedy bez wątpliwości niezłym rozwiązaniem będzie na przykład jakaś ciekawa książka - to prezent, który sprawdza się właściwie zawsze. Jeśli nie znasz dobrze gustu drugiej osoby, wówczas popytaj jego bliskich - to z pewnością ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do zakupu.
January 18, 2018