Jakich przedmiotów poszukują w sieci reprezentantki płci pięknej, zarówno te kilkudziesięcioletnie, jak i te po czterdziestce

Umiejętność obsługi komputera jest teraz chyba jedną z najważniejszych kompetencji. Zarówno ośmioletnie dziewczynki, jak i trzynastolatki i dojrzałe kobiety bezustannie poszukują w internecie ciekawych artykułów. Dzieciaki kierują się przede wszystkim upodobaniami swoich koleżanek, a kobiety po czterdziestce myślą o tym, żeby zrobić zakupy po niskich cenach. Z tego powodu dziewczyny wpisują w Google hasło truskawkowe ciastko gry, a później wskazują dziadkom wybraną grę i błagają o jej zakup.


podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast dorosłe panie również mają prośby, tym razem do małżonków, żeby ci dołożyli się do eleganckiej sukienki na lato. Powszechnie wiadomo, że koledzy z podwórka uwielbiają po szkole grać w rozmaitego rodzaju gry. Niekiedy tą pasją udaje się również zarazić młodsze bliźniaczki. O ile młodzi faceci wybierają gry przygodowe, o tyle dziewczynki wolą te strategiczne bądź symulacyjne. Pierwszym krokiem jest wytypowanie odpowiedniej gry. To jednak nie jest nazbyt trudnym zadaniem - w internecie roi się od gier, a opiekunowie usiłując sprostać wymaganiom ukochanych córek, wpadają w szał internetowych zakupów. Na często odwiedzanych portalach aukcyjnych można łatwo nabyć np. grę Sims 2 bądź 3 oraz wiele, wiele innych, więc żaden zatroskany tata nie powinien narzekać na mały wybór. Inne warte spróbowania propozycje tu: .

Niekiedy młode przedstawicielki płci pięknej mają jednak zupełnie inne preferencje i w dzieciństwie zamiast bawić się lalkami, wolą siedzieć przed ekranem laptopa i grać w te gry, w które gra starszy przyjaciel. Te starsze i bardziej trzeźwo myślące chłopczyce będą chciały samodzielnie kupić w internecie gry gietea. Z niewielką pomocą dorosłych jest to możliwe. W taki oto sposób szał internetowych zakupów ogarnia również najmłodszych. Mogą oni wybierać spośród sporej ilości gier, które proponują sprzedawcy, a dodatkowo uczą się przedsiębiorczości, która bywa przydatna w dorosłym życiu. W tym miejscu więcej: Info.


Autor: derobert
Kiedy nastolatki dorastają, to wtedy raczej nie szukają w sieci gier, a ich uwaga koncentruje się szczególnie na ubraniach i dodatkach. Panie chętnie kupują w sklepach internetowych te produkty, a ściślej te elementy garderoby, które parę dni temu widziały na wystawie sąsiedniego sklepu z konfekcją damską. Zamawiając w internecie dwie lub cztery torebki filcowe zaoszczędzają również na transporcie. W taki sposób przyjaciółki kupują dla siebie wiele przedmiotów - jedna dwudziestolatka zamawia kilka różnych wzorów, aby panie nie przychodziły do biura w takich samych bluzkach czy spodniach.
October 01, 2015