Urodziny to najwspanialszy moment w roku, dlatego warto dla swojego dziecka załatwić magiczny pokaz

Maluchy zwykle czekają na swoje urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co dostaną w podarku i jakie atrakcje przygotowali mama z tatą.


Mało istotne czy nasz urwis ma 5 czy więcej lat.
technologia
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com


wczasy
Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing


pokaz magii
Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com


Na pewno z utęsknieniem czeka na kolejne urodziny. Faktem jest, że odmiennie je zorganizujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla starszego dziecka. Dla brzdąca możemy przykładowo zatrudnić klauna albo wynająć dmuchany zamek. Dla większego dziecka najlepszym pomysłem na pewno jest pokaz magii. Nasz mały jubilat i jego koledzy na pewno z sporym zaciekawieniem będą śledzić wszystkie ruchy magika. Mimo iż będzie to przyjęcie, to z pewnością zapanuje totalna cisza. Wszyscy będą skupiać się na palcach iluzjonisty. Jeszcze kilka dni po przyjęciu wszyscy będą opowiadać o sztuczkach. Nie będzie końca przypuszczeniom - jak on mógł to zrobić. Tego typu show na pewno będzie niezwykłą niespodzianką, a nasze maleństwo będzie szczęśliwe. Skoro to urodziny, to nie może rzecz jasna zabraknąć gości, tortu i ciekawych zabaw. Jednak tort i zwykłe atrakcje dosyć często powtarzają się rok po roku. A sztuczki magiczne są niezwykłe. Magik (więcej treści na ten temat) będzie w stanie przykładowo wyciągnąć gołębia z kapelusza lub zgadnąć, jaką kartę mieliśmy na myśli.
Może również przedstawić inne sztuczki, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a które wywrą na obecnych niesamowite wrażenie. Będziemy zachwyceni. Zapewne nawet rodzice zbiorą się podczas pokazu wokół dzieci i z równym zaciekawieniem będą śledzić widowisko.
December 04, 2017