Tag: PRacownik

1 września 2019 admin 0 Comments

Ludzie aktualnie, szczególnie młodzi, nastawieni są na ruchliwość zawodową i coraz mniej przywiązują się do konkretnego miejsca pracy. Niezaprzeczalnie wywołane jest to ochotą budowania kariery, do jakiej potrzebne jest zdobywanie doświadczenia i, co za tym idzie, zajmowanie coraz lepszych stanowisk. Nie sposób natomiast ukryć, iż dla wielu osób kariera nie jest celem życiowym i pracują oni od lat w jednym warsztacie.

24 września 2018 admin 0 Comments

Prowadząc firmę nie można zapominać o niezwykle ważnej sprawie, którą jest płacenie podatków. W rzeczywistości od każdej zarobionej złotówki trzeba zapłacić daninę do skarbówki, jeżeli ktoś o tym zapomina albo wręcz z premedytacją nie zamierza płacić, to konsekwencje dla takiej osoby mogą sporo kosztować. Urząd skarbowy bardzo surowo karze wszystkich, którzy chcieliby coś zataić, włącznie z wysokimi karami, ma też liczne sposoby na to, aby wszelkie nieprawidłowości znaleźć.

24 września 2018 admin 0 Comments

Ciężko wyimaginować sobie bez nich zarządzany z powodzeniem biznes, a jeszcze trudniej zrozumieć fakt, że wielu przedsiębiorców rezygnuje z posiadania osobistych bilecików reklamowych.