pomoc

Przeskanowanie fakturek - czyli, z jakiego miejsca dobrać najwspanialszy oprogramowanie do fakturowania.

Naklejki na szkło
Autor: popofatticus
Źródło: http://www.flickr.com
Skanujesz fakturki, jednakże masz problem z tych rzeczy czytelnością? Chciałbyś mieć w posiadaniu nie fotografię fakturki, a zwykły plik? Wyposaż się w idealny program do fakturowania, a praca ta stanie się dla Ciebie 1000 razy prostsza!
January 18, 2018

Ochranianie własności typu intelektualnego - a więc, następny tekst z cyklu "z jakimi rzeczami to coś się zjada?"

ochrona własności intelektualnej
Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com
Co to jest własność intelektualna? Dlaczego jej obrona bywa tak istotna? Jakie osoby mogą być objęte akurat jej ochroną? Co tak naprawdę podlega owemu zagadnieniu "ochrony"? W jaki metodę zgłasza się prawko do wspomnianej ochrony własności intelektualnej - musimy to zrobić sami, czy jakaś osoba ma to zrobić za nasze osoby? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemu znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko napisanego - felietoniku!
January 18, 2018

Leasing aut - czym jest i kiedy jest bardziej opłacalny niż kredyt

patent
Autor: Freebird
Źródło: http://www.flickr.com
Leasing jest to forma finansowania, za pomocą której nie istnieje potrzeba angażowania dużych kosztów własnych. Cały proces wygląda tak, że leasingodawca nabywa przedmiot, który zaoferuje klientom. Klient używa danego przedmiotu, płacąc co miesiąc rodzaj czynszu.
January 18, 2018

Czemu tak istotne jest dbanie o domowe finanse? Jak można sobie w takiej kwestii pomóc?

apartamentowce
Autor: Wings Development
Źródło: Wings Development
Troszczenie się o budżet domowy jest sprawą ogromnie zajmującą. Wiele czasu poświęcamy takiemu tematowi, gdyż od tego zależy poziom życia jak i w ogóle sytuacja finansowa.
January 18, 2018

Na czym polega umowa faktoringu

Opieka nad osobami starszymi
Autor: Kars4Kids Car Donation & Educational Programs
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy opiera się dzisiaj na wystawianiu i opłacaniu różnych faktur. Poza tym wszelkie osoby prowadzące firmy przekonują, że w ich codziennym funkcjonowaniu należy wykonywać dużo prac związanych z administracją.


Dlatego umowa faktoringu podpisywana między marka a jednym z banków lub firmą a inną jednostką wykonującą usługi faktoringu może bardzo pomóc w prowadzeniu firmy.
January 17, 2018

Czym są fundusze unijne Warszawa oraz w jakim miejscu można odnaleźć wszystkie informacje które o nich mówią?

wakacje
Do rozrostu wszelakiego biznesu konieczne są fundusze. Skąd wszakże można by je uzyskać? Sposobów jest naturalnie parę, jednak różnią się one wzajemnie poziomem trudności w ich pozyskaniu czy późniejszymi konsekwencjami w formie np. wysokości opłat w wypadku wzięcia tzw. kredytu inwestycyjnego.


Wszakże podróż do instytucji finansowej ani razu nie jest konieczna, gdyż są inne wyjścia.
January 17, 2018