formularz

Szybka pożyczka dobra dla wszystkich

Szkolenie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem bywa tak, że nie mamy zdolności kredytowej, by dostać niezbędną nam pożyczkę. Czasem jesteśmy już obciążeni długami, czasem zaś nie posiadamy wystarczająco dużych zarobków.
January 17, 2018

Czy w każdym wypadku prowadząc działalność gospodarczą trzeba składać deklarację podatkową?

deklaracja podatkowa
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Najmniej przyjemną czynnością, z którą zmaga się każdy przedsiębiorca jest rozliczanie deklaracji podatkowej. Czasami wręcz nie nie się określić który formularz wypełnić. Wiąże się to z tym , iż aktualizowane bywają bardzo często i jedynie urzędnik może rozeznać się aktualnie, którego druku użyć. Powinno się zatem zasięgnąć opinii kogoś, kto jest rozeznany w temacie.
January 15, 2018

Wygenerowaleś przychody w ubiegłym roku? Rozlicz podatek

program
Autor: Juha Kettunen
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy kwartał każdego roku to okres, kiedy każdy obywatel Polski, który generował dochody w poprzednim roku, ma obowiązek zrobić rozliczenie podatku. W zależności od tego, którą formę działalności uprawialiśmy, inny rodzaj PIT będziemy potrzebowali wypełnić. Jeżeli mamy swoją własną działalność, oraz otrzymujemy przychody z wielu różnych źródeł, rzecz ta może być dla nas trudna. Najczęściej jednak przychodzi nam zadeklarować dochody z umów cywilnych.
January 03, 2018

Czy powiemy w jakim okresie powinniśmy złożyć rozliczenie roczne PIT?

weight loss
Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w czasie zeszłego roku kalendarzowego zyskaliśmy jakiś dochód, to powinniśmy się z niego dobrze rozliczać. Trzeba wykazywać ile uzyskaliśmy, a jak wiele powinniśmy oddać na rzecz państwa, przez to również niezbędne będzie wypełnienie odpowiednich pism, które pozwolą nam te różne wiadomości zawrzeć.
January 03, 2018

Kto może skorzystać z wypełnienia deklaracji skarbowej przez Internet?

Auto na moście
Autor: Ryan Gsell
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w bardzo wielu dziedzinach dopomaga nam Sieć. I nieważne czy to jakiekolwiek pomoce na wątek urody, filmiki podróżnicze, czy nawet same wiadomości ze świata.
January 03, 2018

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

kancelaria prawna
Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wiesz, jak wysłać PIT on-line? Naprowadzamy kroczek po kroczku, jak oddać e-deklarację. Zobacz, jak posłać PIT on-line. Pierwszego stycznia rozpoczął się nowy okres rozliczeń z urzędem fiskalnym.
January 03, 2018