urząd

Dotacje z Unii Europejskiej dzięki jakim mają szansę się rozwinąć wszystkie regiony w Polsce.

Dotacja z UE
Dotacje z Unii Europejskiej dzięki którym mogą się rozwinąć poszczególne województwa na terenie Polski dobrze będzie pozyskiwać, gdyż już od kilku lat te województwa, które z nich korzystają udowadniają, że to nad wyraz dobra decyzja. Da się bowiem dzięki tym funduszom pozwalać sobie na inwestycje, które naprawdę wpływać będą perfekcyjnie na wizerunek konkretnego miejsca.
January 17, 2018

Nie pochłaniające wiele czasu sposoby na rozliczanie się z Urzędem Skarbowym.

podatek
Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Najszybsze, bezpłatne oraz co najważniejsze, optymalne rozwiązania dla rozliczenia corocznego Personel Income Tax jest czymś, co marzy się każdej osobie, która ma pewne dochody a także corocznie ma powinność rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Jak jest wiadome, wielu osobom co roku sprawia to problemy i z tego powodu specjaliści, jacy biorą za to odpowiedzialność mają za zadanie stworzyć w coraz większej mierze sprawdzone sposoby na to by formularze PIT 28 nie były niczym trudnym do wypełnienia.
January 15, 2018

Czym jest pit 11? Co zrobić, jeśli pracodawca nie da nam takiego dokumentu? Czy pomimo tego musimy złożyć deklarację podatkową?

firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Pit 11 jest dokumentem, jaki powinniśmy dostać od swojego pracodawcy do ostatniego dnia lutego. Znajdują się na nim nasze dochody z zeszłego roku. Na takiej podstawie wypełniamy deklarację podatkową i wysyłamy do właściwego urzędu skarbowego.


Wiadomo już co zrobić z pit 11, a co jeśli takiego dokumentu pracodawca nie da nam? Niestety dzieje się tak.
January 03, 2018

Kwiecień to miesiąc, który ludziom jednoznacznie kojarzy się z rozpoczęciem się wiosny, ale także z obowiązkiem złożenia PIT-u

przedsiębiorca
Autor: rikkiprince
Źródło: http://www.flickr.com
Początek wiosny, to rewelacyjny okres. Wszystko budzi się do życia, a my coraz częściej dumamy o wakacyjnych planach. Upychamy w pudłach zimowe płaszcze i buty.
January 03, 2018