dzieci

W jaki sposób miło spędzać wolny czas z przyjaciółmi czyli pozytywy gier planszowych

agroturystyka
Autor: Michał Borowik
Ludzie od zawsze mieli potrzebę odpoczynku a także rozrywki, to tak samo konieczne jak woda, pożywienie lub powietrze.


Współcześnie z reguły zabawa łączy się z siedzeniem przed pecetem bądź telewizorem, i faktycznie wiele osób w ten sposób odpędza czas wolny.
December 16, 2016

Krótka historia o zasypianiu, czyli czym zaskakują producenci bajek.

gwiazdy
Autor: sideways jdm
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś dzieci oglądały bajki głównie w formie dobranocek w TV. W obecnych czasach mogą oglądać bajki lub ich słuchać o każdej porze dnia, praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.


Rynek bajek dla dzieci z roku na rok wzrasta, co z kolei przekłada się na coraz efektywniejszą grafikę starych i nowych opowiadań.
September 22, 2016

Zabawa na karnawał, czyli na jaki strój się zdecydować, by zaszokować swoich znajomych

karnawał dekoracje
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Tak naprawdę już mamy wiosnę i z utęsknieniem czekamy na lato, ale już teraz można pomyśleć nad tym, co założymy na siebie na zabawę karnawałową. Jeszcze kilkanaście tygodni temu na przebrania pozwalały sobie najczęściej dzieci.
April 15, 2016

Bajki dla dzieci oraz produkcje Disneya, czyli co powinny oglądać nasze dzieci, by wyniosły z nich tylko mądre treści

disney
Źródło: flickr.com
Każde dziecko ma swoją ulubiona bajkę, którą uwielbia oglądać niezależnie od humoru. Oglądanie bajek przez dzieci może przynosić wiele korzyści, jednak jeśli będą one nieodpowiednie, nasza pociecha może wynieść z nich błędne przekonania o otaczającym świecie.
March 24, 2016

Planszówki – najprostszy przepis na pełen rozrywki wieczór dla małych i dużych

strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy ponownie pokochali planszówki, a na rynku nieustannie pojawiają się nowe propozycje. Dlaczego warto je kupić i jak szukać najlepszych nowości? Planszówki to rewelacyjna zabawa nie tylko dla maluchów. Z szerokiej oferty sprzedawców także ich rodzice natrafią na tytuły w sam raz dla siebie. Pochmurne, długie wieczory tym bardziej zachęcają do pozostania w mieszkania i pogrania z przyjaciółmi.
September 24, 2015

Wakacje w siodle - dlaczego wskazane jest, aby wysłać swoje dziecko na obóz jeździecki

koń
Źródło: flickr.com
W obecnych czasach ulubioną rozrywką dzieciaków jest granie na laptopie i smartfonie. Mogłoby się wydawać, iż czas wakacji to okres, w jakim przedszkolaki spotykają się ze swoimi ziomkami i razem spędzają czas na zewnątrz. Niestety, w ostatnich latach można odnotować, iż nawet jeżeli brzdące spotykają się z kumplami, to najchętniej spędzaj czas przy komputerze.
September 24, 2015