fotografia

Niesamowite ujęcia z powietrza

Zdjęcie z powietrza
Autor: Arnaud Abadie
Źródło: http://www.flickr.com
To oczywiste, że postęp technologiczny zaskakuje chyba każdego. Na rynku oferowane są zaawansowane modele telefonów komórkowych oraz szeroki wybór gadżetów elektronicznych. Ich podstawowym zadaniem jest uproszczenie człowiekowi normalnego życia w maksymalnym stopniu. Aż trudno jest sobie wyobrazić jak daleko może się to posunąć.
February 02, 2018

Wyjątkowe fotografia w 3D

Zdjęcia i odbitki
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeśli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że istotne są w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz musi być prosty, na fotografii musi być zawarte wszystko. Dlatego tak powszechna ostatnimi czasy jest fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w jak najbardziej realistycznej formie. Przy tego typu fotografii można ujrzeć daną rzecz z wszystkich stron.
February 02, 2018

Czy warto kupić obiektywy firmy Sigma?

w obiektywie
Autor: Tom May
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno zaprzeczyć, że współcześnie coraz więcej ludzi ma możliwość zajmowania się takimi kwestiami, które jeszcze do niedawna były raczej zarezerwowane dla profesjonalistów. Nie chodzi tu bynajmniej o rozmaitego typu sporty ekstremalne czy inne wymagające dużego wysiłku hobby, na które coraz częściej porywają się amatorzy, ale o zajęcia związane z stosowaniem najwyższej jakości sprzętu i wyczulonego zmysłu artystycznego – czyli o fotografię.
February 02, 2018

Jaki aparat kupić, żeby wykonywać piękne zdjęcia. Najlepszy jest sprzęt cyfrowy. Co jednak trzeba wiedzieć?

Aparat lustrzanka
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Od kiedy ceny aparatów cyfrowych stały się niższe, rozpoczęła się moda na kupno lustrzanek. I choć nie zawsze są odpowiednim wyborem, szczególnie u osób, które fotografują od czasu do czasu. Jednak dla osób, które kochają fotografię lub też chcą poznać ją bardziej, lustrzanka cyfrowa jest najlepszym wyborem.
January 18, 2018

Szczególnie polecane obiektywy w tym roku, które można kupić w renomowanych sklepach fotograficznych.

aparat
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Wielbiciele fotografii doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podstawą do tego, by robić dobre zdjęcia jest posiadanie stosownego osprzętu. Z tego powodu osoby te często odwiedzają sklepy fotograficzne. Niezależnie od faktu, czy fotografią zajmują się zawodowo, czy jest to ich hobby, muszą one mieć stricte taki osprzęt, który jest dopasowany do okoliczności, w których wykonują fotki.
September 24, 2015