efekty

Obieg faktur drogą polepszenia sprawności firmy

Reklama
Autor: David
Źródło: http://www.flickr.com
Aby poprawić wydajność działań firm, wiele osób ośmiela się na zautomatyzowanie obiegu faktur. Ma ono miejsce za pomocą sztucznej inteligencji, która jest w stanie wydobywać dane ze skanów faktur, kodu NIP lub adresu.
January 18, 2018

Skuteczna promocja swojej firmy za pomocą ogólnodostępnych środków internetowych

profity
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie dotarcie do szybko żyjących odbiorców jest znacznie łatwiejsze niż w przeszłości. Duża liczba nowoczesnych narzędzi do promocji sprawia, że praktycznie z dnia na dzień da się stać rozpoznawalnym w sieci zyskując szerokie masy nabywców.


Platformy społecznościowe to tylko jedna z opcji w skutecznym promowaniu obrazu swojej firmy, specyficznych produktów i usług.
January 18, 2018

PIT oddany po terminie to jedynie kłopoty

apartamentowce
Autor: Wings Development
Źródło: Wings Development
Nieterminowe złożenie PIT-a niesie za sobą nie tylko skutki finansowe. Podatnicy którzy spóźnią się muszą się liczyć też z utratą pewnych uprawnień.
December 29, 2017

Imprezy integracyjne organizowane poprzez wielkie i znane firmy

technologia
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Duże i warto popularne firmy organizują rozmaite imprezy integracyjne. Te imprezy organizowane są z myślą o nowych pracownikach, którzy muszą dobrze poznać się ze swoimi nowymi kolegami i dobrze poczuć się w pracy aby móc odnajdywać się w działalności firmy, w której się znaleźli.
January 30, 2017