sieci

Reklama billboardowa efektywnym narzędziem by dotrzeć do potencjalnych klientów

materiały biurowe
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie przykucie uwagi konsumentów na jakikolwiek artykuł lub usługę wymaga od sprzedawców znacznie większego nakładu pieniędzy skierowanych na reklamę.
February 02, 2018

Funkcjonalne telebimy używane w efektywnej promocji

ulotki z supermarketu
Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miastach telebimy są bardzo rozpowszechnione, stając się jednym z popularnych przekaźników reklamowych. Nie ma w tym nic dziwnego, z tego względu, że naprawdę są bardzo efektywne i doskonale sprawdzają się we własnej roli.
February 02, 2018

Trafna reklama pozwoli Ci zdobyć licznych kontrahentów

Fryderyk Chopin
Autor: Klaudia Rakowska, PR Executive
W zasadzie każdy najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę z tego, iż reklama jest dźwignią handlu. Jeśli przyzwoicie nie wypromujemy własnej marki to powinniśmy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, bowiem ludzie najprościej w świecie się on na nie dowiedzą.
January 18, 2018

Na wyjątkową okazję daj coś dobrego

Hotel Pałacyk w Legnicy
Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl
Urodziny to istotne święto w naszym kalendarzu. Chociaż nie wszyscy je celebrują każdego roku, istnieją niezwykle ważne okoliczności, w których każdy obchodzi swoje urodziny.


Takim świętem mogą być z pewnością 30 urodziny.
January 18, 2018

Czas świetności dla niedużych, osiedlowych małych sklepów bardzo dawno już minął

pomoc
Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
W czasach, gdy na każdym kroku napotykamy duże markety i oferujące tanie towary dyskonty, rzadko kto decyduje się na kupno towarów w niedużych punktach. Jasne że, wielkie znaczenie odgrywa tutaj cena, ponieważ niewielkie sklepiki z reguły mają je dużo wyższe.
January 17, 2018

Czego dowiadujemy się odwiedzając seo blog?

Towar na półce sklepowej
Autor: C x 2
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy mieć świadomość, że aktualni i potencjalni klienci bez problemów wyszukają naszą stronę w sieci, to musimy uzyskać świadomość, że będzie ona właściwie przyszykowana. Jedynie wtenczas będzie się wyświetlała w początkowych wynikach wyszukiwania i będziemy posiadali gwarancję, że ludzie chętnie będą na nią zaglądali.
January 17, 2018