sieci

Reklama billboardowa efektywnym narzędziem by dotrzeć do potencjalnych klientów

materiały biurowe
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie przykucie uwagi klientów na jakikolwiek artykuł albo usługę wymaga od sprzedających o wiele większego nakładu pieniędzy przeznaczonych na reklamę.
February 02, 2018

Funkcjonalne telebimy używane w efektywnej promocji

ulotki z supermarketu
Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miastach telebimy są niezwykle rozpowszechnione, stając się jednym z popularnych przekaźników reklamowych. Nie powinno to nikogo zdziwić, ponieważ naprawdę są bardzo efektywne i wspaniale sprawdzają się w swojej roli.
February 02, 2018

Trafna reklama pozwoli Ci zdobyć licznych kontrahentów

Fryderyk Chopin
Autor: Klaudia Rakowska, PR Executive
Każdy najprawdopodobniej wie, iż marketing jest dźwignią handlu. Jeśli odpowiednio nie wypromujemy swojej marki to możemy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, bo ludzie najprościej w świecie się on na nie dowiedzą.
January 18, 2018

Na wyjątkową okazję daj coś dobrego

Hotel Pałacyk w Legnicy
Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl
Urodziny to istotne święto w naszym kalendarzu. Chociaż nie wszyscy je celebrują każdego roku, istnieją niezwykle ważne okoliczności, w których każdy obchodzi swoje urodziny.


Takim świętem mogą być z pewnością 30 urodziny.
January 18, 2018

Czas świetności dla niedużych, osiedlowych małych sklepów bardzo dawno już minął

pomoc
Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
W czasach, gdy na każdym kroku napotykamy duże markety i oferujące tanie towary dyskonty, rzadko kto decyduje się na kupno towarów w niedużych punktach. Jasne że, wielkie znaczenie odgrywa tutaj cena, ponieważ niewielkie sklepiki z reguły mają je dużo wyższe.
January 17, 2018

Czego dowiadujemy się odwiedzając seo blog?

Towar na półce sklepowej
Autor: C x 2
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy otrzymać pewność, że obecni i przyszli kontrahenci bez kłopotów wyszukają naszą stronę w sieci, to musimy otrzymać świadomość, że będzie ona dobrze przygotowana. Wyłącznie wtedy będzie się pokazywała w pierwszych wynikach poszukiwania i będziemy posiadali świadomość, że ludzie ochoczo będą na nią wchodzili.
January 17, 2018