dania

Frajda dla miłośników gier planszowych

plaża
Autor: www.bieriozka.pl
Dziś „uczta” dla zwolenników gier planszowych, to znaczy tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niż granie w gry na PC albo PS. Pragniemy zaprezentować wam, drodzy Czytelnicy dwie wspaniałe gry planszowe – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga natomiast zmusi was byście uratowali ludzkość.
January 18, 2018

Rodzaje gier dla fanów tego typu rozrywki

sport - perspektywa
Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie Internetu, gry to kluczowa kategoria, z powodu której użytkownicy korzystają z łącza. Z każdym rokiem miłośników grania w różnych kategoriach wiekowych jest coraz więcej, tak jak i gier, które każdy może zarówno kupić, jak i zagrać online.


Jedna z dostępnych gier w Internecie to Pirate Storm, która podbija gusta wszystkich – głównie pasjonatów żeglarstwa i nieco bardziej nieistniejących elementów – piratów i potworów.
January 17, 2018

Rozrywka dla żądnych mocnych wrażeń

escape room warszawa
Autor: Materiały prasowe
Gry logiczne, łamigłówki, szarady, od zawsze zachwycały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszone do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, że jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: „cogito ergo sum”.


Natomiast, gdy umysł zmuszony jest funkcjonować pod presją, gdy człowiek rozumie, że aby nie ponieść porażki potrzebuje się pospieszyć – wtedy odczuwa, iż może nawet umrzeć.
August 29, 2016