okres

Jakie zalety ma wynajem tymczasowych pracowników zamiast utrzymywania ich na etacie w swojej firmie.

spotkanie
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując oszczędności firmy niejednokrotnie zaczynają się decydować na wynajem PRacowników, zamiast ich zatrudniania na etacie. W wielu przypadkach będzie to po prostu wynikać ze specyfiki branży, w jakiej funkcjonuje dana firma.
January 18, 2018

O jakich kwestiach warto wiedzieć, kiedy chcemy rozwiązać umowę o pracę.

umowa
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami będąc na etacie w jakiejś spółce po pewnym okresie stwierdzamy, iż przestają nam odpowiadać warunki zatrudnienia, nie podoba nam się, że trochę mało zarabiamy bądź że nasz pracodawca nie chce nas brać pod uwagę w kwestii awansu, nie mamy co liczyć na podwyżki lub bez przerwy jesteśmy odsuwani od awansu bez podania konkretnych oraz prawdziwych przyczyn, mimo że mamy świadomość, iż poradzilibyśmy sobie świetnie na nowym stanowisku.
January 18, 2018

Szybka pożyczka dobra dla wszystkich

Szkolenie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem bywa tak, że nie mamy zdolności kredytowej, by dostać niezbędną nam pożyczkę. Czasem jesteśmy już obciążeni długami, czasem zaś nie posiadamy wystarczająco dużych zarobków.
January 17, 2018

Wiadomości, które da się wyszukać w sieci, a jakie odwołują się do zeznań podatkowych.

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Kwiecień jest ostatnim miesiącem, który umożliwia to, żeby rozliczać się z przychodu, dlatego osoby, jakie nie chcą mieć żadnych nieprzyjemności ze strony Skarbówki powinny zająć się tym bezzwłocznie. Tylko wtedy będą wiedziały, że podjęły odpowiednie postanowienia powiązane z rozliczaniem się z fiskusem.
January 15, 2018

Podliczenie PIT 2016 / 2017 - czyli, ściągać programik do PIT-ów, czy też nie?

działalność gospodarcza
Autor: Gstpc.com
Jeszcze kilka lat wcześniej odosobnionym sposobem wypełnienia deklaracji podatkowej było pójście do własnego Urzędu Skarbowego (w skrócie Skarbówki), oraz zabranie stamtąd odpowiedniego druczku, który to później wypełniamy w domku.
January 03, 2018

Każdy posiada jakieś zainteresowanie - są tacy, którzy zbierają znaczki, a inni monety - niekiedy jednak mamy ochotę pozbyć się starych kolekcji

xbox
Autor: - EMR -
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przykładowo nasz dziadek miał zainteresowanie i kolekcjonował stare monety, to miał prawo w spadku zostawić nam swój skarb. Jednak, my nie zawsze musimy tę miłość rozumieć i kultywować.


Jeśli od małego pasjonowaliśmy się kolekcjonowaniem przykładowo starych monet, bo wpoił w nas tę miłość dziadek, to możemy przejąć później jego zbiór i ciągnąć jej uzupełnianie.
December 04, 2017