kultura

Festiwal jako przegląd muzyczny o zakresie regularnym

Big band
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Muzyka jazzowa jest najbardziej zdumiewającym zjawiskiem całej historii muzyki światowej. Współcześnie po wielu latach rozwój jego na tle ogólnej sytuacji i w muzyce w ogóle w sztuce ogólnoświatowej są wręcz perfekcyjne. Muzyka jazzowa jest połączeniem różnic. Jest rodzajem muzyki powstałym w wyniku syntezy muzyki europejskiej, afrykańskiej i amerykańskiej.
June 10, 2016

Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również szereg przedsięwzięć

Festiwal muzyczny
Źródło: http://www.morguefile.com/
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego krajowego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka tym letnim przedstawieniem chce podziękować wszelkim ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działalności.
June 10, 2016

W przypadku gdy myślisz o fajnych wyjazdach, lecz nie chcesz przepłacić, szukaj wycieczek także poza granicami kraju

tajladia
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Orientalne wakacje marzą się większości osób – wszak któż czasami nie chciałby zbiec od nerwów oraz obowiązków, aby leżeć na pięknej plaży, słuchać szumu oceanu i pić drinka z barwną parasolką? Takie wyjazdy znajdują się obecnie w zasięgu ręki, gdyż biura turystyczne oferują coraz ciekawsze wycieczki w piękne rejony świata. Wystarczy zgromadzić niezbędne fundusze i można wyruszyć na spotkanie z przygodą!
May 27, 2016