kultura

Festiwal jako przegląd muzyczny o zakresie regularnym

Big band
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Jazz jest nadzwyczaj zdumiewającym zjawiskiem całej historii muzyki światowej. Dziś po wielu latach rozkwit jego na tle całościowej pozycji i w muzyce w ogóle w sztuce światowej są wprost doskonałe. Muzyka jazzowa jest syntezą różnic. Jest rodzajem muzyki który powstał w wyniku scalenia muzyki europejskiej, afrykańskiej i amerykańskiej.
June 10, 2016

Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również szereg przedsięwzięć

Festiwal muzyczny
Źródło: http://www.morguefile.com/
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka owym letnim przedstawieniem pragnie podziękować wszelkim ochotnikom i ludziom wspomagającym jej styczniowe, finałowe postępowania.
June 10, 2016

W przypadku gdy myślisz o fajnych wyjazdach, lecz nie chcesz przepłacić, szukaj wycieczek także poza granicami kraju

tajladia
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Orientalne wakacje marzą się większości osób – wszak któż czasami nie chciałby zbiec od nerwów oraz obowiązków, aby leżeć na pięknej plaży, słuchać szumu oceanu i pić drinka z barwną parasolką? Takie wyjazdy znajdują się obecnie w zasięgu ręki, gdyż biura turystyczne oferują coraz ciekawsze wycieczki w piękne rejony świata. Wystarczy zgromadzić niezbędne fundusze i można wyruszyć na spotkanie z przygodą!
May 27, 2016