kultura

Festiwal jako przegląd muzyczny o zakresie regularnym

Big band
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Jazz jest niezwykle zdumiewającym zjawiskiem całej historii muzyki ogólnoświatowej. Dziś po wielu latach rozkwit jego na tle całościowej sytuacji i w muzyce w ogóle w sztuce ogólnoświatowej są wprost perfekcyjne. Muzyka jazzowa jest połączeniem przeciwności. Jest rodzajem muzyki który powstał w wyniku połączenia muzyki europejskiej, afrykańskiej i amerykańskiej.
June 10, 2016

Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również szereg przedsięwzięć

Festiwal muzyczny
Źródło: http://www.morguefile.com/
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego krajowego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe postępowania.
June 10, 2016

W przypadku gdy myślisz o fajnych wyjazdach, lecz nie chcesz przepłacić, szukaj wycieczek także poza granicami kraju

tajladia
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Orientalne wakacje marzą się wielu osobom – wszak któż czasem nie chciałby uciec od nerwów oraz obowiązków, żeby poleżeć na pięknej plaży, słuchać szumu oceanu oraz popijać drinka z kolorową parasolką? Takie wyjazdy mieszczą się dzisiaj w zasięgu ręki, gdyż biura podróży oferują coraz ciekawsze wycieczki w piękne regiony świata. Starczy zgromadzić niezbędne środki i można ruszyć na spotkanie z przygodą!
May 27, 2016